Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-08, 16:42   #4012
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

super troche do altamody jakby podobnie na moim monitorze


hej laseczki!
u mnie kiepsko.
od czwartku mam nasilenie jelitowo-sercowe. noc czwartek-piatek mialam okropna, 2 dni nie spalam...serce tak mi walilo przez kilka godzin (puls 130!) ze az mnie lewe ramie bolalo jak oparzone i palce dretwialy...
do tego wiadomo przepotworny bol brzucha, biegunki, odruchy wymiotne- nie wymiotowalam bo nie mialam czym...pojechalam z mezem rano do lekarza.
prawie 3 doby totalnie nie jadlam, odwodnilam sie... temperatura spadla mi na 35.2...
teraz jest juz lepiej, powoli juz zaczynam jesc, znow spadlam na 49kg...
okropne sa te okresy, kiedy mi sie nasila z tymi jelitami. i do tego oslabiony organizm na lekach przeciwbakteryjnych nie poradzil sobie i znow mnie swedzi i czeka mnie po zakonczeniu leczenia jelit leczenie u gina
tym razem nie radze sobie psychicznie ,bardzo mnie juz to meczy...czuje ze popadam w jakas apatie czy depresje- nie moge wstac z lozka, nie czuje sil by wyjsc z lola na spacer- bo i sily nie mam, leze w lozku i co raz placze... ale dostalam tez leki wyciszajace, mam je wprowadzic zaraz po tych na jelita- czyli juz za tydzien...
jest czyściutko i równo jak alta ale już wypłukana i nic a nic nie jest sino czy szaro-fioletowo jak po alcie właśnie zaraz po farbowaniu no i oczywiście kondycja jest o niebo lepsza
boziu ile Ty się namęczysz z tymi dolegliwościami współczuje Ci i mam nadzieje że w końcu nadejdzie jakaś poprawa
ja tez ostatnio podupadłam na zdrowiu ach wogóle ten rok zaczął się dla mnie ciulowo
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Pięknie




Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość



Asiu mam dokładnie takie: http://www.sin-say.com/pl/pl/collect...say-sunglasses Później zrobię foto na swojej twarzy to ocenicie, mi się wydaje że jest ok A zamawiać od nich online polecam, okulary były opakowane wielokrotnie folią bąbelkową także ryzyko ich uszkodzenia było praktycznie znikome a do tego bardzo szybka wysyłka


ja myślałam o lustrzankach kolorowych ale nie wiem właśnie jak moja twarz się wkomponuje do nich
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Asiu ale masz teraz jaśniutkie włoski, ładny kolorek



Bunny mam pytanie czy myślisz, że koleston 12/89 lub 12/61

mógłby wyjść u mnie ładnie ? kiedys robiłam 12/1 , ale wtedy miałam dużo jasniejsze włosy prawie białawe i wydawało mi się, że zbyt żółto wyszedł ,a teraz takie tony mi się podobają
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-04-08 o 18:19
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora