Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-08, 17:23   #3763
agniecha_17
Zadomowienie
 
Avatar agniecha_17
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 009
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
RoXi - nam by się też przydała... Jeszcze, zeby uzupełnić kuchnię potrzebuję
- jakiegoś większego garnka (takiego, co by można w nim było rosół ugotwać - czyli i kurę wrzucić do niego i warzywa i w ogóle ) ,
- jakichś salaterek, tacek, dzbanków i tego typu pierdółek, jakby nas ktoś odwiedzał, zeby było w czym serwować jedzonko,
- miktofalówki (chociaż ja w sumie nie korzystam za bardzo, bo nie lubię jedzenie z mikrofali, ale czasami , żeby coś na szybko podgrzać to się przydaje)
- tostera i opiekacza , z których to w pl korzystałam namiętnie, bo uwielbiam i tosty i grzanki

No i już większość rzeczy będziemy mieć oczywiście pewnie jeszcze sto tysięcy innych pierdółek , typu korkociąg to wina itd, jeszcze się pojawi, ale rzeczy najważniejsze już będą
ja też już gromadze takie rzeczy, mam już wszystkiego rodzaju szklanki, miski sztucce teraz planuje zakup zastawy stołowej. zawsze jak jestem w jakimś większym sklepie to zawsze coś wrzuce do koszyka i tak powoli zbieram akcesoria kuchenne

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość

u mnie 19 dni do ślubu ostatnia prosta przed nami
o to już ostatnia prosta a teraz najwięcej szczegółów do dopracowania

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość

Talk - teoretycznie jak dostaniemy kredyt i wpłacimy całą kwotę to już we wrześniu (chociaż ja bym zakładała, że będą mieli z miesiąc opóźnienia). Ale wiadomo - trzeba mieszkanie wykończyć, zrobić łazienkę, wc i kuchnię chociaż... więc pewnie dopiero październik - grudzień
o to w tym samym czasie my też plenujemy sie przeprowadzać a jak tam myślisz o wystroju wnętrz ja ciągle przeglądam jakieś strony i nie moge zdecydować sie jaki salon ma być:/

u nas wiosna z Sebastiankiem całymi dniami jestem na dworze, a dzisiaj i wczoraj dodatkowo mycie okien jak nie u siebie to u mamy
znajomi z pracy byli u nas w niedziele na grillu aż mi sie zatęskniło za pracą a jutro będzie pół roku jak Sebuś jest z nami
a tak po za tym to całe dnie jestem z małym sama tż po pracy jedzie na budowe bo coś trzeba zrobić albo sprawdzić co ekipa zrobiła i już mi bokiem ta budowa wychodzi:/
agniecha_17 jest offline Zgłoś do moderatora