Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-12, 09:12   #576
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Manimam i ja
Czytam dalej, że jakichś pereł Dziewczyny się dopatrzyły - ja nie widzę żadnej No nie wiem... wg mnie perła to przede wszystkim pociągnięcia pędzla, brak krycia, podkreślanie nierówności płytki i opalizowanie U Ciebie nic takiego przecie nie ma
Za to kojarzy mi się z taką perełką prosto z małża, ale to dobre skojarzenie
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oooo właśnie! Mam podobnie przecież. I Ty także. Poszły Ci paznokcie i tęsknisz za poprzednimi. To że wybrnęłaś pięknie z króciaczkami, nie zmienia faktu, ze możesz nie być w pełni z nich zadowolona To akurat nie kokieteria.
O to to to! Dokładnie tak, słowa bym nie zmieniła w tym, co napisałaś.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a zielony to jakby było coś fajnego to kup dla mnie, a jakby Ci coś zbywało w domu to też chętnie odkupię

o to, dokładnie. Mam np całe pudełko marki A, ale ostatni rząd nie wejdzie, ale wejdzie martka B i weź potem resztę tej A wsadzaj gdzie indziej jeszcze, wrrr.
Aniu, przepraszam, nie poszłam wczoraj, jakiś zamuł mnie dopadł Ale dziś pójdę na pewno - niedługo się zbieram

Ojj tak
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
To i ja mani pokazuję: Dizzy efekt dla mnie bardo fajny, ale aplikacja chyba gorsza niż w ruletce
Mani wygląda fantastycznie, takie połączenie na takich paznokciach, to bajka
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;45988656]Ile dzieci [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Cze dziołszki
Aga powodzenia i nie przepracuj się tam
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
MIYO - Unripe Berries
Fajny, trochę toksyczny
Znowu serdak wydaje mi się ciuteńkę za długi
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Oj, spokojnie, przyszłam do domu wylałam resztki jakiegoś bezbarwnego Wibo i przelałam, więc wszystko jest OK


No bez przesady, nawet te awaryjne wyglądają super !
Uff, to dobrze

Dzięki
Chyba jednak na razie się wstrzymam, bo pomalowałam wczoraj na ciemno i... byłoby nawet fajnie gdyby nie to, że pierwsza warstwa rozlewała się po każdym paznokciu, włażąc w tą przestrzeń między skórką a paznokciem To już nie wygląda jak umazane skórki tylko jak brudne skórki A szkoda, bo lakier piękny - Essence Jungle Durm W ogóle, jak mam krótkie paznokcie to przestaję umieć malować
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
On na zdjęciach wyszedł dość jasno, obstawiałbym, że jest identyczny jak ciemniejsza wersja smoka


Ja też chcę tinty! Czemu u mnie nie ma chińczyka?

OMG! w poniedziałek koniecznie do Hebe!

Dobra, to ja lecę do tego chińczyka albo i dwóch, znam Wam relację i może Ty też coś wybierzesz sobie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora