Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-12, 13:40   #587
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Preziuniu, Kochanie, dziękuję za Holidejka, właśnie go wypróbowałam *_* Jest prze-prze-prze-prze-...-prze-boski

Wrzucam kilka fotek z bloga
Wybaczcie suche skórki
OMG! Cudowny
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
mnie chodziło o to, że miałam podobne skojarzenie

masz śliczne płyteczki Mgiełcia też ma węższe na żywo niż to po zdjęciach odbieram i Viv chyba też
A, o widzisz, chyba Nef nas zaraża syrenkowatością

Dopóki na randce mi tego nie powiedziałaś, to nawet bym się nie zorientowała, ale rzeczywiście tak jest Pewnie przez ułożenie dłoni.
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;45998861]Kochane opuszczam Was do poniedziałku ale pewnie nadrobie we wtorek.Buziaki![/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
I jak cos ja mogę się przejść do Sezamu do 2 Chińczyków
Smuciu i Aniu to tak:
do Anuli już pisałam co u mnie jest (a raczej jaka jest okropna bieda...) i wzięłam dwa: czerwony (naprawdę czerwony wpadający nawet w wiśniowy, kolor piękny, ale może trzeba będzie rozcieńczać) i róż wpadający w fiolet, ale w świetle dziennym widzę, że to bardziej fuksja i boję się, żeby się nie zdublowała z tym co, Aniu, kupiłaś :x Jeśli tak to zostawię ją sobie a Tobie wrzucę fiolet albo Smutka znajdzie fiolet, albo jeszcze coś wymyślimy Jeszcze będzie zielony ode mnie, takie już trzy kolorki są.

Także Smu, jak chcesz to możemy się podzielić jakoś tymi lubelskimi chińczykami Tylko wtedy przepływ informacji musi między nami być, coby nie zdublować.
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mani time, mam nadzieję, że bardziej się spodoba bo ja jestem zakochana
Fajny, fajny, ale... jakie kwadartyyy
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Porównanie ChG Flying Dragon (neon) i SP Electric Grape w załączniku. Niestety są inne...
O tak, tak, tak...
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Dla mnie stety! bo to znaczy, że może on jest dupem tej ciemnej wersji, którą bym chciała
Dokładnie, yaay!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora