Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wakacje w samotności
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-13, 14:57   #10
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wakacje w samotności

Cytat:
Napisane przez delilahinsomnia Pokaż wiadomość
Cześć

Bardzo chciałabym wyjechać na wakacje w tym roku, najlepiej za granicę. Rozważam opcję wyjazdu samej jednakże to troche przygnębiająca opcja. Wiem, jak kiedyś przeglądałam to forum to były osoby które szukały towarzysza/towarzyszki do wspólnych wyjazdów. Czy jest jakaś grupa ludzi, bądź tak jak ja, osoba która szuka kogoś żeby było raźniej na wakacyjne wyjazdy? Jestem osobą bardzo elastyczną i nie narzucającą się na razie to kwestia mało ważna, ważne dla mnie jest - czy ktoś taki się znajduje na tym forum kto chce wyjechać gdzieś na wakacje?
Mimo że przygnębiająca to może się zmienić w rewelacyjne, o ile nie najlepsze wakacje. Tak było ze mną, rzeczywistość tak się ułożyła, że albo pojechałabym zupełnie sama albo w towarzystwie ludzi, z którymi nie mogłam wytrzymać godziny tutaj, na miejscu, nie mówiąc już wspólnych wakacjach (głupota kupowania biletów pół roku wcześniej). odważyłam się skorzystać z cs i już kombinuję z drugą wyprawą poznałam fantastycznych ludzi, zobaczyłam miejsca o które ciężko w przewodniku, również lokalnych pubów/restauracji w życiu sama bym nie znalazła a przede wszystkim zobaczyłam jak wygląda codzienność w innej kulturze. Także złego słowa nie powiem i bardzo polecam
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując