Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera wrażliwa i alergiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-13, 16:59   #30
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Cały czas problem z "wrażliwą skórą twarzy "

Cytat:
Napisane przez Tomek1990 Pokaż wiadomość
Jeny ręce opadają jak czytam te wszystkie kompozycje , składy itp ...masakra :/

chyba kurczę posłcham słów taty i mojej babci... oni całe życie używają najstarszego kremu nivea tłustego z zwykłym niebieskim przykryciem. Krem tani. Nigdy nie mieli problemu z suchą skórą. Pewnie bym go używał gdybym nie zniechęcił się czytajac opinie na wizaż .pl

Mam jeszcze phantenol spray . Pamiętam gdy raz z plaży wróciłem i miałem całe czerwone piekące plecy to ukoił . Może to na twarz zastosować ? nie znam się w ogóle a już mi się za przeproszeniem pieprzy wszystko w glacy. Nie mam pojęcia czy jestem uczulony czy nie.

Cethaphil DA ultra nie wiem albo skóra nie chce pić kremu albo on mnie nie nawilża chociaż jest polecany i nie zbyt tani.

Tak więc albo phantenol spray , cethaphil da ultra albo retimax ... co z tych trzech wybrać :/ nie mogę pakować na skórę co rusz nowych mazideł bo zapcha się cała :/
Krem nivea też ma kompozycje zapachowe, lanolinę wiec jesli jestes na którys z tych skladników wrazliwy/ uczulony to nawet nivea nie pomoze... Skup się na kosmetykach dla dzieci jesli szukasz teraz czegos. 1 Twoja poropzycja dla dzieci byla dobra. Pantenol tez moze byc- ukoi na pewno, podregeneruje, ale nawilżenia ogromnego (a raczej natłuszczenia- koniecznego przy skrajnie suchej skórze potrzebnego) nie oczekiwalabyn.

Pamietaj że skóa "nie pije" kremu. Czy aby nie oczekujesz że będziesz odczuwał całkowite wchłoniecie? Kremy tluste zawsze zostawiaja warstwe na skórze, lekkie nawilżajace trochę mniej ale tez.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując