Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hollymoda.pl - hurtownia odzieżowa - wątek PLOTKOWY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-16, 09:30   #2310
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Hollymoda.pl - hurtownia odzieżowa - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez gosiadzika Pokaż wiadomość
już widzę minę kuriera przy rozpakowaniu przesyłki i oglądanie tych wszystkich ciuchów i tłumaczenia że to wszystko to nie dla mnie
nie wyobrażam sobie tego, zwłaszcza że paczki odbieram w pracy i czasem dużo ludzi się przy portierni kręci
a na poważnie to - dzwoniłam jeszcze i rozmawiałam z hurtownią przedstawiając bezsensowność tego wszystkiego i inna Pani mi powiedziała, że nie muszę sprawdzać przy kurierze, ale w ciągu 3 dni zgłosić im to mailem. Co do uznania reklamacji, to dają decyzję po odesłaniu rzeczy. Koszt przesyłki zasadniczo pokrywa hurtownia, ale tylko w przypadku uzasadnionej reklamacji. Chyba jednak awanti jest pod tym względem o niebo lepsze Tam jest 10 dni na odesłanie towaru i jak dotąd wszystkie reklamacje mi uznają.
B B, przepraszam Cię najmocniej jeszcze raz, ale naprawdę nie zauważyłam tych wad.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez sanndras Pokaż wiadomość
ale to przecież i tak jest chore.. zanim się wyciągnie i obejrzy te wszystkie ciuchy to masakra jakaś... z resztą jak miał się ciuch sam w paczce podrzeć? mi się wydaje, że ta reklamacja do 3dni jest niezgodna z prawem, u sprzedawców internetowych jest chyba 10dni na zwrot lub reklamację
Ja oglądam rzeczy w miarę dokładnie, ale i tak nie wszystkie wady wyłapię. Dziury, dziurki na koronkach raczej nie zauważę, jeśli nie sprawdzam centymetra po centymetrze. Widzę to po swoich rzeczach - często jest tak, ze dopiero gdy ubieram jakąś bluzkę i np. material się naciagnie, to pokazuje się dziurka/dziura/ zaciągniecie.
Co do tych 3 dni, to też wydaje mi się to niezgodne z prawem, ale trudno się kłócić z hurtownią. Trochę mnie to zniechęciło do zamawiania u nich, zwłaszcza że ciuszki mają droższe niż awanti czy miracollo
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora