Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-19, 16:46   #3057
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
otoczenie sie nie zna
ja dzisiaj piknie pachne Buduarem VW to mniej wiecej ta sama kategoria co Classique, tylko z nutka pampersa leciwej kurtyzany takze polecam Ci przetesotwac jak bedziesz miala okazje bo zapach jest obledny i bardzo hot
L'origanem tez sie rozczarowalam, jak i reszta serii, glownie jakosciowo do bani checi moze i byly dobre, ale reanimacja trupa sie nie udala
Lou, ja też się chyba nie znam
Classique to nie jest 'mój' zapach. Jest ok w kierunku ładny... ale nie jest to zapach, w którym się zakochałam. Odlałam sobie 15ml i tyle jak myślę mi wystarczy.
Ja tam lubię takie zapachy jak The One, La Vie Est Belle, Kenzo Amour... Słodko, słodko i... słodko

Buduar VW? Jeszcze nie znam, więc na początek poczytam
L'origan jest dla mnie zbyt pieprzny, za dużo w nim wszystkiego i przytłacza mnie.

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Dobrze, ze do niej nie weszlas
Ja mam podobnie, tylko kiedys zabieralam pol szafy, bo a nuz...
Ostatnio nigdzie nie wyjzdzam, czasami tylko na weekend, wiec tez biore 3 rzeczy na krzyz. Zawsze mozna cos kupic
Też zawsze brałam za dużo. Ale w tym wszystkim zawsze nie brałam czegoś, co akurat by mi się przydało Tym razem walizkę zawaliłam słoikami (bom słoik przecież), więc ciuchy naprawdę mam 3
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując