Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dior - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 13:32   #3328
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A więc uwaga.. zdaję relacje
Wstępem mówiąc, jestem zakochana Zacznijmy od tego, że Fluid Stick nakładałam na dość ściągnięte i wysuszone usta. Błyszczyk nałożył się równomiernie, natychmiast je nawilżając! Kolor boski Czułam jakie usta są mięciutkie i sprężyste Muszę przyznać, że jak produkt już tak jakby dobrze wczepi się w usta lekko się klei.. ale nie jest to jakieś nachalne No i bardzo dobrze się trzyma ust Dzisiaj nosiłam go 4 godziny i nawet gdy nie był już tak intensywny nadal wyglądał bardzo dobrze, a kolor wciąż trwał. bardzo jestem zaskoczona tym nawilżeniem Naprawdę, nawet jak go teraz zmyłam razem z makijażem (nie lubię po domu chodzić w pełnym makeupie gdy wiem że już nigdzie nie wychodzę ) to usta były świetnie nawilżone! I jest naprawdę, bardzo kryjącey Pokryje nawet najbardziej napigmentowane usta Więc dziewczyny, naprawdę polecam. Jest to produkt z którym się nigdy wcześniej nie spotkałam tak naprawdę. Formuła jest całkowicie inna To na pewno nie są żadne L'Orealy Mazidło jest dość treściwe i naprawdę pięknie wygląda No i ta trwałość...
Wklejam Wam zdjęcia ust w różnym oświetleniu

I jeszcze testowałam dziś kremik BB Kurde, świetny produkt, naprawdę! Bałam się, że nie będzie miał wystarczającego krycia, a tu naprawdę jestem zaskoczona! Wygląda na buzi naturalnie, ale jednak przykrywa małe niedoskonałości skóry i wyrównuje koloryt. Jest taki lekki na skórze W każdym razie na pewno nie tworzy efektu ciasta Super jest No i kolor świetny Chyba będzie miłość, tak jak z Fluid Stickiem

No i jeszcze muszę Wam się pożalić Kupiłam też ostatnio cień z Max Factora, taki pojedynczy w odcieniu Savage Rose, o taki: http://1.bp.blogspot.com/-jJ5q7lyt7H...0/IMG_3627.JPG Kolor wydawał się piękny, taki ni to beż, ni to szary, ni to fiolet, ni to brąz... duże nadzieje w nim pokładałam. I jak się cholera sypie!!! Te drobinki które zawiera, wszystkie okazały mi sie pod okiem Ja nie wiem... kto takie coś robi... No i w efekcie musiałam zmazać cały BB który nałożyłam pod oczami, i nałożyć ponownie, bo sie tak wyjść nie dało. Boże, jak ja nienawidzę takich kosmetyków co mi utrudniają życie... Zamiast umilać makijaż to wszystko psują... Grrrrr Nie kupujcie nigdy tego cienia. Jeszcze ta cena... 30 zł
pięknie
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując