Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-23, 14:08   #1557
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
i nie wódź nas na pokuszenie...
A mnie promocją kto w rosie kusił hę pojszłam i znowu kupa kasy wydana

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Tu promocja, tam promocja, jak żyć?
Mnie nie pytaj ja mam ,,komornika" już na koncie tynk w wiaderkach się skończył, będziemy wpierdzielać trawę na ogródku, ekologiczne koszenie i odżywianie

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
w sumie nie wiem czy czegoś wybitnie potrzebuję jak uda mi się złapać topa z SH to będę usy-tasy
A ja go uwielbiam mam Poshe i Śnieguś mi podesłała INIM (chyba, zawsze mam problem z zapamiętaniem ) i Seche miałam i nic dla mnie nie pobije SH

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Generalnie jest super - utwardza, wysusza w mgnieniu oka, ale mi pęka, tworzy pajęczynkę na płytce już na drugi dzień. Niestety 95% topów u mnie tak się sprawdza, dlatego zamówiłam sprawdzony utwardzacz z FM'u..
Insta-Dri, topy GR, INM... Do tej pory spisały się u mnie tylko ten z FM i Poshe.
Łoooo nic mi nie pęka, ma idealna konsystencję - nie jest za wodnisty i nie jest glutowaty - raz mi popękał ale to chyba po tygodniu i po 4 warstwach

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Przyjrzę mu się


A ja mam coś jeszcze dla Was
łomamo

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o tusze,to z tańszych ja uwielbiam Miss sporty studio lash: http://kosmetyki.sty listka.pl/img/k...ty_18343_4.jpg
no i telescopic L'Oreala. Drogi. Ale jak jest -40% to go kupuję,bo robi takie rzęsy
Pilar a ten Lorealek jest prosty w obsłudze czy trzeba się nim naumieć malować ??
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora