Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-23, 15:17   #1570
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Na prawdę. Moja skóra wyglądała jak szaro bura i brudna

ja tak miałam chyba przy jednym lakierze. nie wiem od czego to zależy
*naprawdę


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu ale mi Poshe nie bałdzo też chyba zbyt wodnisty jest , za szybko zasycha i strasznie ciężki do wyczyszczenia przy skórkach . SH można poprawki robić jak coś nie wyjdzie
Oj tam zaraz manię

dla mnie najgorszy do wyczyszczenia ze skórek jest SV na początku jak nie umiałam go obsługiwać to zawsze sobie zalewałam skórki.. ile potem prostytutek leciało..
no aż mi głupio


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość



Jestem dziś na wqr**wie od rana. Prawie zapuściliśmy korzenie w urzędzie, do pracy się spóźniłam,;nawet nowych lakierów nie obejrzałam dobrze nie mówiąc o macaniu...




współczuję takich 'atrakcji' od samego rana
ja dzisiaj jestem jakaś bez humoru, bez energii totalnie, nie wiem o co chodzi


co do tego snu, to mi się Chinki śniły, ale w tym śnie Smoo nam na wątku wstawiła zdjęcia do jakiś promocji i tam było, że od któregoś maja będą ChG w sprzedaży na ANS.. no i generalnie post był okupiony o zdjęcia lakierów ucieszył mnie ten sen, a potem wstałam, sprawdziłam ANS i się wqrwiłam
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora