Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-25, 21:39   #1031
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Wypuść, jakbym Cię spotkała tak na mieście, to bym się bezczelnie na Twoje włosy gapiła
Fajnie, jak się ktoś gapi

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość

Coraz bardziej i bardziej mi sie te Twoje wlosy podobaja.
Dzięki Ponieważ fałszywa skromność jest mi obca, to powiem, że mi ostatnio też

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość


Śliczne masz te włosy

Takie opaski są na allegro po grosze kiedyś widziałam chyba po ok 4-7 zł za szt. a kolorów i wzorów jest tyle, że można zwariować Jak chcesz to ci znajdę


tu są te opaski http://allegro.pl/opaska-do-wlosow-p...139698241.html
Chcę i dziękuję

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Chyba tak zrobię. Tylko sęk w tym, że co 3 miesiące od półtora roku podcinam i moje włosy dalej się niszczą, są po rozdwajane i kruszą sie Już nie tak tragicznie jak kiedyś, ale jednak. Dodam , ze mialam popalone wlosy prostownica. Wyglądają mniej więcej tak potraktowane wiatrem. Nie podobają mi się, takie strączki
Chyba jednak zetne, moze odronsą i będą łądniejsze.
Na zdjeciach nie widać złej kondycji końcówek, ale skoro mają się marnie, to faktycznie lepiej ściąć, tym bardziej że Twoje włosy wcale takie krótkie nie są. A czego używasz na końcówki?

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Na różne sposoby już próbowałam. Na kucyka i okręcenie wokół własnej osi, na kucyka i podzielenie na pasma i okręcanie wokół własnej osi, na kucyk nieprzeciągnięty do końca Zawsze mi wychodzi stożek xD
A jak okręcasz skręcone już włosy, to okręcasz je wokół palca (wetkniętego w środek tej konstrukcji)? Bo u mnie ten prosty patent poprawił "przyczepność"koka na tyle, że nawet nie muszę włosów do niego wiązać najpierw w kitkę, tylko kręcę takie przed chwilą rozpuszczone.

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Aaaaaale błyszczą I już myślałam, że tylko ja mam skojarzenia z kablem telefonicznym, a reszta lasek się zachwyca tylko xd
Nie sądziłam, że zwykła nafta może tak zadziałać, bo kiedyś takich efektów nie miałam po tym specyfiku. Ale to tylko świadczy o tym, że włosy zmieniają preferencje i warto czasem wrócić do tego, co wcześniej się nie sprawdzało.
No najpiękniejsza to ta gumka nie jest niestety


Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Ja też jestem blada jak córka młynarza, teraz jakoś już nikt nie zwraca na to uwagi, ale w szkole co chwila były jakieś komentarze No i spalam się w pięć minut na raczka, niestety.
Nie ma lata, żebym czegoś nie usłyszała na ten temat. Ja tam swoją arystokratyczną cerę lubię Przebywanie na słońcu mnie męczy (nie rozumiem, jak można z własnej nieprzymuszonej woli położyć się na plaży), więc problemu nie widzę, jedynie z filtrami się średnio lubię. Mogłaby wrócić moda na parasolki przeciwsłoneczne, zaraz bym sobie kupiła

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Ja już dawno nie widziałam żadnej laski po solarium. Ale zgadzam się, to wygląda tragicznie, jeszcze do tego pomarańczowy podkład, brzmi jak stylówa katowickich dresiar
Ja widuję, ostatnio widziałam nawet panią, która miała pomarańczową twarz i dekolt, ale na szyi kilka białych pręg w miejscu, gdzie się fałdki robią.
Zauważyłam, że chyba przegapiam nową modę: spalone, zrudziałe końce na czarnych lub brązowych włosach. Parę takich sztuk wpadło mi dzisiaj w oko.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-04-25 o 21:41
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując