Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-01, 00:32   #2331
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Już objaśniam dwa razy tak miałam,że jeden był krótszy ale malowałam resztę lakierem wyglądającym idealnie jak odżywka i nie wyglądało źle-nie rzucało się w oczy.
Eh bo ja taka jestem,musi mi się coś spodobać bo choćby mi 100 osób mówiło,że ładnie jest to dla mnie nie będzie dopóki nie będę się z czymś dobrze czuła.

Co do piłowania przy skórze,fakt bardzo daleko piłuję bo mają jakąć tendencję do rozrastania się nierówno na boki i jakby rozdwajania się tam przez co zaczepiałam o materiały różne.Nie bardzo to zauważałam.
Postaram się mniej piłować na bokach zobaczymy za jakiś czas jak wyjdzie.

Aha więc to coś jak migdał było,nie będą aż tak długie jak były ale takie mi się nie podobają.
Naprawdę mi ładne kwadraty by nie wyszły kiedy mój mały paznokieć ma szerokość ok. 0,5 cm i boki się psują.

Nie wiem jak się nazywała ta z Avonu ale tam chyba tylko jedna jest typowo z nazwy na porost i tak pytam właśnie bo u Niej efekt super był po tym.

Co Wy robicie jak maulujecie je i te skórki nie są takie brzydkie jak u mnie po zmyciu boczków?
Zawsze gdy tylko zmyję paznokcie to moje skórki zaczynają obłazić i nic kremy nie dają a dopiero po dwóch dniach wyglądają normalnie.
Jest coś co można zrobić przed by temu zapobiec?



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora