Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Kwiecień - Reserved, H&M, New Yorker, House, Freya, River Island, Caprice, Stradi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-01, 11:03   #55
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Przekupka: 176 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj - Reserved, Bershka, H&M, New Yorker, House, Freya, River Island, Caprice,

1. Kremowa kurteczka wiosenna marki Reserved, cieńsza, taka jesienno-wiosenna, lekko pikowana, z odpinanym kapturem, posiada możliwość regulacji talii poprzez regulator wewnątrz, rozmiar 38, rozmiar większy też się z powodzeniem zmieści, stan +bardzo dobry.

2. Klasyczna spódniczka marki Reserved, bardziej elegancki typ, krój przylegający, z ozdobnymi, krótkimi zameczkami-kieszonkami po bokach, rozmiar 38. Posiadam dwie sztuki: czarną i pudrowy róż. Stan idealny. (brak zdjęcia)

3. Bandażowa spódniczka zip marki New Yorker, moja ciemnoniebieska, rozmiar L, ale będzie dobra od M-XL. Stan idealny.

4. Sweterek kremowo-czarny w stylu Chanel, rozmiar 38, z długim rękawem, porządny, mięsisty materiał, zapinany na guziczki powleczone materiałem. Stan bardzo dobry.

5. Kremowy sweterek marki House, rozmiar 38, rękawek 3/4, mięciutki materiał, bardzo efektowny sweterek z ozdobną kokardką z perełkami z jednej strony, można go zapiąć na guziki, ale najlepiej wygląda rozpięty, mam rozmiar mniejszy i prawie cały czas go noszę Stan idealny. Tylko za coś fajnego, chętnie inny ładny sweterek.

6. Jeansy marki Reserved, krój Leggings, czyli mocno przylegające spodnie na gumce, na mnie są już za duże, ale nosiłam je troszkę i są naprawdę bardzo wygodne, gumka nie gniecie. Posiadam dwie sztuki: jedną w rozmiarze W29 L34, drugą W30 L34. Stan bardzo dobry.

7. Spódniczki bandażowe marki Stradivarius, jedna w kolorze jasnobeżowym, druga granatowym, obydwie w rozmiarze S, model dokładnie taki, jak na zdjęciu, stan idealny.

8. Sukienka wieczorowa marki H&M, rozmiar 42 (ale to zdecydowanie 40), elegancki szaro-beż, sukienka z baskinką, gorsetowa, z odpinanymi ramiączkami. Sukienka jest NOWA, nigdy nie była założona, ale nie ma już metek.

9. Czarne botki marki Caprice, rozmiar 38, botki są wykonane w całości ze skóry, na stabilnym obcasie-klocku, w którym zastosowano tworzywa tworzące efekt Anti-Shock, buty mają również oddychającą podeszwę, od środka są delikatnie ocieplane, miałam je na sobie tylko parę razy, były drogie, więc oddam tylko za inne porządne buty.
Wymiary:
Wysokość obcasa: 5 cm
Długość wkładki: 25 cm

10. Freya Calypso, rozmiar 34F, balkonetka, strój kąpielowy dwuczęściowy + figi klasyczne (rozmiar S), raz założony, więc niemal jak nóweczka
Góra: obwód minimalny - 71 cm, obwód maksymalny - 84 cm, głębokość miski - 24-24,5 cm

11. Biała, elegancka bluzka body firmy Stradivarius, rozmiar 38, krótki rękawek z lekkimi bufkami, zapinana na guziki, przy szyi ozdobny srebrny guzik, śliczna i wygodna, ja niestety mam do niej za duży biust, stan idealny, byłam w niej dwa razy. Taka jak na zdjęciu, tylko końce rękawków są normalne, proste.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2014-05-12 o 14:18
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując