Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-05, 11:45   #18
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
Ada cudne zdjęcia

nowy wątek ale fajnie

Zawsze chodziłam do fryzjera do koleżanki (w mojej rodzinnej miejscowości) i płaciłam 50 zł (ścięcie + farbowanie). Wiem że ode mnie brała mniej ale i tak u niej jest tanio. No ale ona teraz urodziła i muszę poszukać innego fryzjera (no chyba że się wcisnę u jej pracownicy ale ciężko z tym). Znalazłam koło mnie. Chciałam żeby były te same farby goldwell bo są na prawdę dobre. W ogóle nie niszczą włosów. Właśnie zadzwoniłam bo chciałam się umówić. No i pytam o cenę i za farbowanie 250-300 zł + ścięcie 40-50zł. No normalnie mnie zatkało

Mysia nadrabiam stary wątek, ale pięknie napisałaś o tym powrocie do pracy

sharp dzięki

łoooo tzn że Ja w ogóle nie na czasie.. nie wiedziałam że takie kosmiczne ceny są..też chodziłam do fryzjerki koleżanki i zawsze taniej mnie "pieściła"
do fryzjera to nie poszłam od trzech lat..włosy rosną same sobie..prawie już do pasa...kolor polski (mysi blond) ech...i też z powodu tego że koleżanka fryzjerka przeniosła swój salon do Ursusa a to dla mnie kawałek...
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując