Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-07, 22:59   #1885
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
A ja po szybkim... ide spac do jutra laseczki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Szczęściara nooooooo Dobranoc
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
zanudziłam

to teraz coś na rozweselenie
moje dziecko ubzdurało sobie ze dzidzia w brzuszku mamy zamieszkała przez dziurkę czyli pępek i dzis cos tam o dzecku rozmawialismy i nagle mały błysk w oku podniósł palec do góry i mówi :wiem wezmę lopatke i wyciągniemy dzidzie poleciał wzioł podniósł mi bluzkę i udawał ze wykopuje dziure w brzuszku i bedzie wyciągać dzidzie

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------



ooo teksty o duzej dziewczynce/chłopcu kocham miłością wielką albo: popatrz jaki chłopczyk grzeczny a ty?
normalnie nóż w kieszeni


ja małemu tłumaczyłam ze byłoby dobrze juz wyrzucić smoka bo może byc tak ze przez niego będzie miał brzydkie ząbki i pewnei nei beda mu sie podobać, pokazywałam mu zdjecia jak był malusi i mówiłam z etakie malutkie dzidzie potrzebuja smoczka bo ni eumieja mówić itd a przeciez jak on bedzie chciał to mamusia zamiast smoka go przytuli bo umi emóić i mi to powie no i takie tam jakies wymyslałam opowiastki
no i mówiłam mu ze jak chce to zamiast smoka mozemy jechac do sklepu i kupimy mu cos z czym bedzie chciał spac

jak zasypiał pierwszy raz bez smoka to leżałam z nim , głaskałam po głowie , mówiłam mu jaki jest dzielny i ze jak chce to dopóki o nim nie zapomni bede z nim zasypiac i takie tam
Dzieciaczki w takim wieku jak Twój Marcelek są przesłodkie i takie pomysłowe Mój chrześniak ma 5 lat i mówi do mnie : Ciociu jak Ty jesz to wszystko spada na dzidzię w brzuszku
od smoczka oduczył się przypadkiem, jak ssał ugryzł się w policzek od środka i co wziął smoka to go bolało, więc w końcu go porzucił na amen. I szybko to się stało miał 2,5 roczku. Kochany mój Skarb
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora