Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Norwegia.Jest tu ktoś???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-08, 11:18   #3039
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
Vanessita, naprawd€ super warunki. Raczej to wyglądało na wakacje jak dla mnie Cudnie, że tak przyjemnie to wspominasz.

A co u reszty dziewczyn?
Ja mam "załatwioną" sprawę z moim vikarem w przedszkolu. Wypełniłam papiery, odbyłam szkolenia. Wszystko glancuś i usłyszałam, że będą już dzwonić do mnie, żebym szła do pracy, w ten poniedziałek, albo wtorek bądź środę. I co? I nic. Nie mam siły do tego kraju, albo inaczej; do tego miejsca w którym jestem. Skontaktowałam się z "moją" babeczką z biura i napisała mi, że teraz nie mają zleceń, że inni vikarzy sa w terenie i nie ma nic nowego, że jak cos będzie da znać ale nie wie kiedy. Czuję, że zostałam na lodzie... Jest mi tak smutno. Równie dobrze mogę zacząć pracę za miesiąć, a kontrakt mam podpisać dopiero po pierwszym dniu. Więc tak naprawdę, nie wiem czy nie ma faktycznie tej pracy czy zostałam spławiona. Czuję się OKROPNIE. Całe popołudnie przeryczałam.... Kurde czuję, że z tej bezsilności cała się w środku sypie :/

Głowa do góry, może teraz po prostu mają dużo osób pracujących na vikariacie, a nauczycielki nie biorą wolnego ? Pewnie chwila moment i zadzwonią do Ciebie Nie rycz, będzie dobrze, w końcu kiedyś musi . U mnie też kiepsko, siedzę w PL, TŻ przylatuje na 3 dni, pracy ani w kraju, ani w Bergen. Żyć nie umierać
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując