Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Norwegia.Jest tu ktoś???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-08, 19:21   #3040
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez jenta Pokaż wiadomość
Ech wspolczuje, tak to niestety bywa jak sie jest jednym z vikarow, tez to przechodzilam... Najwiecej sie dzialo w okresie listopad-styczen, wtedy bylam wzywana prawie codziennie. Na wiosne kompletnie nic. Czy mowia prawde ze faktycznie nie ma hmm mysle ze jak sie jest odpowiednio upierdliwym to sie nagle jakies godziny znajda
Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Głowa do góry, może teraz po prostu mają dużo osób pracujących na vikariacie, a nauczycielki nie biorą wolnego ? Pewnie chwila moment i zadzwonią do Ciebie Nie rycz, będzie dobrze, w końcu kiedyś musi . U mnie też kiepsko, siedzę w PL, TŻ przylatuje na 3 dni, pracy ani w kraju, ani w Bergen. Żyć nie umierać
Dzięki dziewczyny Tak napisała ta moja babeczka, że duzo vikarów jest w terenie. Wydaje mi się, że ruszy się coś bliżej czerwca. W sumie zaczynaja się wakacje.... nie wiem już sama, pocieszam się i pocieszam...
W sumie tak myślę, że jakby mnie spławiła to by zrobiła to wcześniej (a tak w trakcie rekrutacji pomogła mi załatwić dużo rzeczy). Poszłabym już do pracy....
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując