Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 10:58   #3298
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
Hejka!
Podglądam Was od jakiegoś czasu i podziwiam Wasze prace.
Bardzo lobię kolorowe lakiery, ale mało ich używam. Z reguły pomalowanie paznokci sprowadza się do nałożenia odżywki, albo jakiegoś jasnego kolorku.
Mam niewielki zbiór lakierów, który co jakiś czas powiększam, ale zawsze jakoś motywacji do używania ich brak. Brak trochę też czasu. Dom do ogarnięcia, synek 2,5 latek i praca. Zwykle zakładam sobie w ciągu dnia, że wieczorem wezmę się za malowanie i padam wieczorem na kanapę, 20 minut oglądam tv lub coś innego i szykuję się do spania.
O ile zmotywowana jestem do olejowania włosów i paznokci, tak nie mogę się zmobilizować do nakładania kolorów na pazurki. Schnie ten lakier długo, a ja nie usiedzę zbyt długo w jednym miejscu

Może, jak będę częściej do Was zaglądać, to i ja zacznę nosić kolorowe paznokcie.

Zdjęcia troche przekłamują kolory. Ibiza jest bardzo wystrzałowa. za to manhattan lotus wpada w fiolet
Hej
Ładna kolekcja Pokażesz nam pazurki?
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
To może jakieś nudziakowo-złote?
Ooo pomyślę
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora