Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-18, 09:13   #4102
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Jak It's Alive Najpiękniejszy brzydal jaki widziałam

Według mnie jesteś w zdecydowanej czołówce
tak albo zombiak

Ja bym tak nie powiedziała, może dlatego, że mam szeroką płytkę dość. Ale jak tak sądzisz to nic tylko się cieszyć

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość


Ja dzisiaj noszę takie dziwadło. Paznokcie ciągle w stanie nieogarnięcia życiowego, bo boję się dotykać pilnika
mi się te kameleony podobają, ale raczej te ciemniejsze a ten jak ma średnie krycie to bym na coś ciemnego wrzuciła koniecznie

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Chwalę się Orzełkami

I zadawałam szyku w pracy piaskiem
sliczne

a ta fota świetna

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

i ja mniam mniam
nie patrzcie na czerwone skórki i odstęp Chuu
(właśnie wycinałam, a mani noszę już 3 dni bez uszczerbku )
dla mnie super połączenie z jednej strony faktycznie srebro mogłoby być jaśniejsze, ale wtedy róże byłyby mniej widoczne. Dla mnie jest dobrze

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
O kurczę,pamiętałaś, bardzo mi miło
A ja ostatnio gdzieś widziałam taki różyk i teraz myślę,że to mógłby być bardzo podobny, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie i co. Bo jak stacjonarnie,to może jak się przejdę po Naturach,Rossach,SP to mi się przypomni,ale jak w necie to nie ma szans. A wtedy o tym nie pomyślałam. Chyba,że sobie ten lakier wymyśliłam

haha, skąd ja to znam, często mi się to zdarza
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora