Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biżuteria, bukiet + kolor przewodni - pomóżcie proszę!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-20, 16:02   #2
perfectmoments
Przyczajenie
 
Avatar perfectmoments
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 13
Dot.: Biżuteria, bukiet + kolor przewodni - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez Martika_ Pokaż wiadomość
Witajcie,
wychodzę za mąż w połowie sierpnia i chociaż mam wrażenie, że najważniejsze rzeczy mam już "ogarnięte" to niestety kompletnie pogubiłam się w gąszczu ogromu propozycji dodatków ślubnych Nie mam zupełnie wizji "całości"
Do rzeczy:
Moja suknia to Nabla, model Mercedes (w załączniku). Kolor śmietankowa biel.

Buty wybrałam w kolorze nude, delikatnie wpadającym w brudny róż (naprawdę delikatnie, byłam już na przymiarce z butami i wygląda to ok).

Nie czuję się dobrze w welonie, więc zdecyduję się chyba na ozdobę w stylu tej z załączniku.

O mnie:

niska, drobna, ciemne włosy (ciemniejsze niż na zdjęciu z ozdobą), długość włosów - do zapięcia stanika. Karnacja - raczej ciemna, do wakacji jeszcze podłapię trochę słońca, łatwo się opalam.

Moje wątpliwości:

1) Biżuteria? Początkowo byłam przekonana, że chciałabym wystąpić w złotych kolczykach, ale teraz nie jestem przekonana czy złoto będzie pasowało - zwłaszcza, że sukienka ma taki drobny paseczek z cyrkonii...

2) Bukiet i kolor przewodni. Pierwotnie spodobał mi się pomysł bukietu z hortensji niebieskich (przykład na zdjęciu), gdzieniegdzie uzupełniony kwiatami w kolorze brudnego różu + paznokcie w takim samym kolorze. Na przymiarce sukni zostałam trochę odwiedziona od tego pomysłu, bo ponoć ciepły odcień sukni będzie się kłócił z zimnym kolorem kwiatów Do tego rzeczywiście złote kolczyki do takiego zestawu chyba nijak by pasowały;/

I teraz nie wiem Najłatwiej pewnie byłoby pójść w kolorki pastelowe, neutralne, ale ja zupełnie nie widzę się w takich kolorach, zdecydowanie korzystniej wyglądam w bardziej zdecydowanych odcieniach.

Myślałam, żeby ewentulanie kupić bardziej biżuteryjny grzebień do włosów (zamiast kwiatka) + drobne szafirowe kolczyki, tylko wtedy nie wiem co z welonem...

Plis, pomóżcie, został mi tylko miesiąc do wyboru koloru przewodniego
W ogóle nie słuchaj pań z salonu, to TWÓJ DZIEŃ )))
Czym innym może byc kolor przewodni wesela a czym innym kolor, w którym Tobie jest dobrze.
Wybieranie 1 koloru przewodniego już raczej jest passe....najlepiej jak wybierzesz 2-3 kolory albo nawet więcej.
Oczywiście wiązankę i wszelkie dodatki wybieraj takie w jakich Ty sama się najlepiej czujesz, kolory do dekoracji i papeterii ślubnej oraz tortu dobierz takie aby zgrywały się z lokalem, w którym to przyjęcie się odbywa...
Jesli podobają Ci się niebieskie hortensje to kolory, które fajnie razem wyglądają to np. żółty albo czerwień i mocna zieleń ( wspominałaś, że lubisz zdecydowane kolory ). Moga być 3 kolory: niebieski, szary i pomarańczowy/żółty Popróbuj sobie różnych wersji, poszukaj w internecie inspiracji. Ja załaczam kilka przykładów jak łączyć kolory i zrobić z nich motyw przewodni
Aha i możesz mieć np. paznokcie w kolorze czerwonym, buty w niebieskim a przy wiązance wstążkę z jeszcze innym kolorze...jak to się będzie powtarzać na sali, w torcie, w papeterii ( winietki, tablica itd. ) to będzie naprawdę bardzo elegancko!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wiola & Will (4).jpg (69,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (91,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img-10895.jpg (68,8 KB, 24 załadowań)
__________________
Kocham i jestem kochana
Pełnia szczęścia!!!
perfectmoments jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując