Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-20, 20:05   #4547
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 293
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
łeee to nie u nas kluski na parze to pyzy po prostu , nie znam nic innego na parze ...


Martek ak nie dupsko liżesz to w świnkę sie zamieniasz haha jak bedziesz tak wygladac i sie ruszac to i tak cie poderwe

ja mam ogromny brzuchol , jakis 7 miesieczny juz jak nie 8 miesieczny ale u mnie to tłuszcz dasz rade na swoim weselichu !!
to była cipka, a ie dupsko kochana

Cytat:
Napisane przez malgosia1051 Pokaż wiadomość
A powiedzcie dziewczyny będziecie rodzic bez znieczulenia? Bo ja chyba raczej nie dam rady bo jak przy zwyklej miesiące kładę się z bólu i jak nie wezmę żadnej tabletki to juz kolejne 5 dni jest nie do zniesiesienia a jak wezmę to jest ze mną ok. Dlatego zastanawiam się na której wizycie lekarzowi powiedzieć czy dopiero jak będę rodzic. Sama nie wiem wole planować prędzej niż rodzic w bólach. A tym bardziej ze jestem bardzo wrażliwa na bol.
u nas dostępny jest tylko tzw. gaz rozweselający, zzo więc nawet nie wchodzi w grę

Cytat:
Napisane przez ircha06 Pokaż wiadomość
Martek, ładniutki avatar - sexi świnka i te jej krągłości...
Nie bój żaby, ja też nie z tych drobniutkich, obie będziemy tyłeczkami kręcić


Aaa, kobietki moje drogie Może możecie polecić mi jakąś meblościankę do pokoju dziennego/salonu, tylko żeby też zawierała szafę. Ze 2 lata temu kupiłam taką małą i teraz ją mogę o kant d...y potłuc, bo nie praktyczna wcale grrrrrr, a co najgorsze ma taką okleinę ( czy jak to tam się nazywa), że nie mogę nic osobno do niej dokupić, szafy samej czy komody. Kolorystycznie są niektóre zbliżone, ale jednak nie takie same.
ja póki co należę do tych w miarę drobnych ale ma dziwne przeczucie, że w drugim trymestrze mnie rozbombi


shake, shake, shake : brokul:
__________________
yeah,you're mine baby


http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline Zgłoś do moderatora