Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-24, 09:40   #4556
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

no długie, tylko krzywe, a nie mogę się zabrać do wyrównania jakoś
no to wtedy będą super

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

No, grzeczna Yen

Pixy Stix, Cotton Candy czy żaden?
haha

a to ostatnie to do mnie? Bo mam obydwa Czy sama do siebie..?

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46588496]Super cena za Insta
Piękne dzieci ten niebieski Life to folia ?

Świetnie
[/QUOTE]

no też tak myślę ale na razie nie będę go otwierać, bo mam jeszcze top, a ten zaczeka

dzięki tak, to folia

dziękuję

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

super i jak pasują

haha

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Heloł!
Sobota, wolne, więc wrzucam kilka fotek dla przypomnienia, że żyję
Space Cadet - o wiele bardziej podoba mi się na zdjęciach, niż kiedy był na paznokciach... glassy w tym momencie mnie nie wołają :x
Z kolei Underneath the Mistletoe (Smu i Han to właśnie ten lakier z randki ) na foto wyszedł beznadziejnie, za to na żywo było urwanie duszy
Kolejna czerwień to nowy nabytek od Essence i nie chce mi się sprawdzać nazwy W butelce, kiedy te małe złote heksy osiadły na ściankach, podobał mi się sto razy bardziej, na paznokciach tworzy jakiś taki bałagan.
Teraz mam Saint Georga, kolor idealny, nie jakiś niezwykle niezwykły , ale tak mój, że chyba bardziej nie można Nie nałożyłam na niego topu i końcówki starły się z prędkością światła, taki los ciemnych holo, ale może później pyknę jeszcze jakieś zdjęcie
Space Cadet, bosk, czemu ja go nie kupiłam...
czerwienie też świetne

Poka go
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora