Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 12:52   #4696
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Lecę dalej z nadrabianiem
Śniegowa, fajne te kropki, tak równiutko zrobione, jakby to jakaś maszyna zrobiła, a nie Ty co do wyborów - nie byłam, cały dzień poza domem, a wieczorem nie chciało mi się już leciec, ale.. Nie głosowałam, więc nie narzekam, szczerze mówiąc nie orientuję się w sprawach polityki, a wszyscy politycy mnie denerwują na czele z JKM i Palikotem
Mgiełka, mam nadzieję, że już choroba ustąpiła? Kryzys odganiam od Ciebie, sio kryzysie, sio
Yen, tak jak dziewczyny pisały - do Elation trochę brakuje, ale to nie zmienia faktu, że połączenie mi się podoba i chętnie nosiłabym taki zestaw zaskoczyłaś mnie, bo jakoś mi nie pasują takie słodko-pierdzące róże do Ciebie a kwiatki cudne, nie znam się kompletnie, ale ujęły mnie swoją urodą
Cuddly, piękne to one stroke a co do choroby - podziwiam.. Jesteś naprawdę silna, ja pewnie bym się podłamała taką wieścią.
Iza, ale genialne to marmurkowe mani! Bardzo mi się podoba
Imp, ładnie Ci poszło malowanie paznokci tej pani, a kolor lakieru rzeczywiście kiepski
Ja uwielbiam malować paznokcie sobie i innym

Zapomniałam się przywitać, a więc.. Hej wszystkim
Jakoś mega szybko mija mi dzisiejszy dzień.. Napisałam kolokwium z angielskiego, chyba mi się szykuje 100% z niego
Odwiedziłam nowego Rossmanna, dorwałam w końcu tusz z Lovely Curling Pump Up Mascara i krem z Isany z aloesem (taka nagroda za to koło)
Aa i Coone, jeżeli nadal masz chęć na Insta Dri to pisz do Smoo, bo ja wczoraj dostałam od cioci nówkę sztukę oddała mi, bo nie wiedziała co to, ale stwierdziła, że zrobię z tego pożytek

Dobra, chyba wszystko pocytowałam i napisałam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora