Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-29, 20:53   #2503
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Prowansja88 Pokaż wiadomość
CO DO GOLENIA- to mnie zszokowałaś, co jak co, ale pierwszy raz słysze, by sie nie golic 2 tyg przed porodem. Nigdzie o tym nie słyszałam, nie czytałam.. wrecz odwrotnie. Wydawało mi się, ze teraz powinnysmy szczegolnie o to dbać, by cały czas byc w gotowości..
Już pomijam fakt, ze ostatnio co chwile mam jakas wizytę, więc choćby z tego powodu...
u mnie motywowali to właśnie tym co Ty napisałaś że kobiety przed porodem tak przesadnie o siebie dbają ze są strasznie pozacinane/poobcierane a to jest niebezpieczne przy porodzie i dlatego położne wolą same ogolić lub nawet i nie bo im to podobno wcale nie przeszkadza tylko weź tu wytrzymaj tyle czasu jeszcze jak jest gorąco
Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Pradip, chyba trochę pomogła Ja już nie wiem, bo raz mnie bolą plecy, raz brzuch jak na @
znam ten stan kiedy boli już tak dokumentnie wszystko że nawet ciężko powiedzieć co
Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
A tak z całkiem innej beczki powiedzcie mi dziewczyny co myślicie o wynajęciu architekta wnętrz czy kogoś, kto profesjonalnie ułoży nam mieszkanie? Korzystałyście z takich usług?
Buduje mi się mieszkanie i w przerwach od dzieciowych spraw, próbujemy z mężem wysnuć jakąś wspólną wizję i nijak nam nie idzie... Nawet nie o to chodzi, że podoba nam się co innego, ale nie mamy pojęcia jakby to wszystko ustawić, oświetlenie, gdzie stół, gdzie TV, kanapa (mamy salon z kuchnią, dwa pokoje i niedużą łazienkę). W gazecie wszystko ładnie wygląda, ale czy na naszej powierzchni będzie to dobrze wyglądało to już nie wiem W sumie trochę to kosztuje, ale może warto?
Dla mnie to wyrzucone pieniądze ale ja strasznie lubię sama wszystko wymyślać i urządzać. Mam w rodzinie architekta i on twierdzi że osobiście by siebie nie wynajął bo każdy ma inny gust i oczekiwania i z jednej strony bardzo chce zadowolić klienta ale z drugiej klient często oczekuje cudów. Wolę mieć pretensje do siebie że czegoś nie przemyślałam i jest źle niż że wydałam kasę i czyjaś praca mi się nie podoba
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora