Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - chrabąszcze majowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-29, 21:17   #81
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: chrabąszcze majowe

Cytat:
Napisane przez *aga Pokaż wiadomość
To w czym problem? Ja kupiłam za ok 15zł- w zestawie była siatka o wymiarach 130x150cm + taśma, którą się przykleja do okna. Odczekuje się ok 2 godziny i naciąga się na tę taśmę siatkę-po problemie. Mam założoną ją na małą połówkę okna. Siatka jest czarna- dzięki niej mogę patrzeć swobodnie prosto na słońcę a jednocześnie widzę wszystko co dzieje się za oknem

Polecam- niewiele kosztuje, szybko się zakłada a daje tyle radości i spokoju (dla mnie- osoby która na widok ćmy blednie niesamowicie... )

Oj chyba sobie rzeczywiście sprawię, tym bardziej że jakiś tydzień temu, miałam w domu apokalipsę. Otóż oglądamy z TŻtem Piratów z Karaibów, a tuż za lapkiem jest fieranka. I tak oto w kulminajcynej scenie filmu, idzie sobie spokojnie po tejże fierance, taki wielki pająk. Nogi miał małe, ale za to du.ę wielkości piłeczki do ping-ponga. Wyleciałam jak oparzona i stałam w kącie i ryczałam. Wlazł przez okno skurmazyn jeden Na szczęście w starciu z TZtem nie miał szans.
A co do tych bączków, to ostatnio jak wieszałam pranie zaatakowały mnie. Biagałam jak szalona za nimi po balkonie, przeganiając mokrym ręcznikiem
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując