Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Kompulsywne życie - codzienność zaburzeń odżywiania"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-03, 17:19   #420
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: "Kompulsywne życie - codzienność zaburzeń odżywiania"

Cytat:
Napisane przez Immoral Pokaż wiadomość

Zeby nie bylo, az tak offtopowo: jestem Immoral, mam kompulsy od zawsze, kiedys juz opowiadalam swoja historie nawet na tym watku. Generalnie specjalizuje sie w systemie 6msc czysto 6msc plyne , albo moze nawet specjalizowalam sie... Od 10miesiecy zadnego prawdziwego napadu (aka. sklepowe zakupy, same slodycze etc.) nie mialam. Najpierw przez 9 msc ogarnialam swoje nawyki zywieniowe czasem jadlam 2tys, czasem 3 (a w niektore dni moze nawet i 4), nie zwracalam jednak na to uwagi. Jadlam to co uwazalam za sluszne, jesli mialam ochote sie najesc to spokojnie robilam pozadna porcje tego czego normalnie bym zjadla, a potem powoli sie mialam np. ochote na slodkie to po posilku jadlam wlasnie to wersji ee zdrowej. Teraz od miesiaca probuje zrzucic moje napadowe kilogramy (przywitalam ich 18 ) i jakos w sumie czas leci, objawow BED jedzeniowych nie mam zadnych, lecz nie oznacza, ze zawsze jest latwo.
Widać, że jesteś bardzo silna. Gratuluję i myślę, że wiele osób z tego forum może brać z Ciebie przykład. Przede wszystkim, że ciężko jest zrobić tak żeby do razu wszystko było super i zmienić wszystko radykalnie w jednym momencie. Dałaś przykład tego, że systematyczna praca nad sobą, powolne zmiany nawyków, myślenia doprowadzą człowieka do sukcesu. Bo niestety my często próbujemy zmienić wszystko od razu, żeby od razu wszystko było idealnie i tak szybko jak próbujemy wyjść z tego, tak szybko popadamy w bezsens frustrację i wracamy do tego co było albo nawet do gorszego stanu.

Jeszcze raz wielkie gratulacje!!!

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Seducer Pokaż wiadomość
Wg mnie też to są plotki, bo ponoć o gimnazjalnym też coś mówili, że będą nowe arkusze, bo jakieś zastrzeżenia do poprzedniego mieli, a to wszystko ściema jak się okazało..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jakaś durna aplikacja na fejsie sieje takie informacje. Wstawili nagłówek coś w stylu, że matura będzie powtarzana bo były błędy w kluczu żeby zaciekawić ludzi i żeby wchodzili na tą aplikację, tak oczywiście żeby przeczytać ten niby artykuł trzeba było dać lajka i w ten sposób ktoś sobie sporą ich ilość nazbierał....
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując