Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wysokoporowate, puszące się włosy = silikony ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-19, 13:18   #23
Dollynka
Raczkowanie
 
Avatar Dollynka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 89
Dot.: Wysokoporowate, puszące się włosy = silikony ?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też tak mam, że muszę działać na schnących włosach.
Ta brylantyna mnie ciekawi, nigdy nie miałam, więc muszę gdzieś obmacać.
Aloesu boję się panicznie jeśli chodzi o włosy. Zwłaszcza soku, wyciąg przy końcu składu to jeszcze pół biedy.
dlaczego boisz się aloesu? podobno dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia skalpu, chyba że się mylę...

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Dzięki ci za ten post. Lata temu miałam ją i uwielbiałam (a może to jednak nie ta sama? Nieważne, bylantyna w wosku jest ok). Ale nie pamiętałam jaka to firma. Skoro mówisz, że dalej produkują to ją poszukam. Może teraz też się sprawdzi.
moim włosom służy od lat, można ją dostać ale ostatnimi czasy coraz trudniej. Małe opakowanie starcza na rok albo i dłużej, bo na jednorazowe użycie wystarcza małe maźnięcie końcówek. No i najlepiej żeby potem włosy same wyschły
Pamiętam, że na początku bardzo się do niej zraziłam (tłuste, wiszące strąki), jednak po czasie nauczyłam się jej używać.
__________________
"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym" Ks. Jan Twardowski
Dollynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując