Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-20, 17:18   #683
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez amen Pokaż wiadomość
Co najśmieszniejsze cykl, który znacie określił jako absolutnie prawidłowy i oznaczony poprawnie. Podstawowym dowodem na to, że oznaczony poprawnie nie był, jest widok mojego rosnącego brzucha.
W tradycyjnej metodzie termicznej okres niepłodności zaczyna się rano 4. dnia wyższych temperatur. Przy czym chyba każda temperatura musi być o minimum 0,2°C wyższa od najwyżej z poprzednich sześciu niższych. Wydaje mi się, że u Ciebie tak było i komputerek zgodnie z tą metodą oznaczył dzień 23. już jako niepłodny (chyba, że coś źle widzę na wykresie, bardzo nieczytelny jest).

Cytat:
Już mówiłam, że żałuję, że nie spisywałam tych cykli na bieżąco i że nie obserwowałam innych objawów systematycznie. Pewnie szybciej bym się zorientowała, że coś tu jest mocno nie halo.
Niestety, możliwe. Sama widziałam cykle, w których było już po skoku, a nadal utrzymywał się śluz płodny. Metoda objawowo-termiczna od razu to wychwytuje i wiadomo, że nie ma jeszcze dni niepłodnych.

Cytat:
Chodzi mi tylko o to, że według nich wszystko jest w porządku. Ale przecież nikt prócz mnie nie jest winny - to nie jest oficjalnie metoda antykoncepcyjna.
A za pęknięte gumki chyba też nikt nikogo do sądu nie ciąga.
To prawda. Pomijając sytuacje, gdy błąd producenta jest naprawdę oczywisty, chyba trudno byłoby wysądzić odszkodowanie za ciążę, mimo stosowania danej metody antykoncepcyjnej.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując