Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 05:02   #684
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Kilink Pokaż wiadomość
eklerka z tego co pamiętam to persona działa na zasadzie obserwacji i badan moczu więc nie rozumiem czemu tutaj piszesz o skokach i światełkach?
piszę o skokach, bo mierzyłam temperaturę a o światełkach, bo persona komunikuje sie przy pomocy światełek: czerwone - dni płodne lub niepewne, zielone można współżyć odkładając ciążę.
Cytat:
Napisane przez Doris89 Pokaż wiadomość
Własnie, ja też to traktuję w kategorii wręcz cudu i sama się obawiam teraz czy i na mnie na padnie. Amen, dwa razy- naprawdę Ci się przydarzyło wyjątkowo...Czy Ty zawsze miałaś kilka skoków w cyklu tego typu, jak na wykresie?
....
Nie wiem jak Doris, ale ja zawsze 2 schodki i nzawsze cykl 28 i 1/2 dnia
Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Czy to oznacza, że ktoś wgrał cykle, których Ty nie wprowadzałaś?

Jeśli mam być szczera, to cała ta sytuacja źle świadczy o producencie. W ogóle to, że użytkownik płaci 2 tysiące za urządzenie z zamkniętym oprogramowaniem i brakiem dostępu do własnych danych jest dla mnie co najmniej niepokojące. Na dobrą sprawę nie miałaś nawet szansy zrobienia własnej kopii danych, które wgrałaś do urządzenia. Przykre.
Jak ktoś chce dać 2 koła za coś, co lepiej działa w wersji darmowej to jego sprawa, ale o błędach urządzenia powinno się mówić i fałszowanie wyników jest oszustwem. Może moja teoria, że dziewczyny o cyklach "schodkowych" nie powinny używać urządzeń pomiarowych jest prawdziwa.
__________________


Edytowane przez eklerka
Czas edycji: 2014-06-21 o 05:20
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując