Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-24, 14:24   #1681
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Angry Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
O właśnie kiedys czytałam o tym z shiseido miałam od nich ten podkład w kompakcie matujący ale kompletna porażka twarz straszniestaro wygladała tak po 2-3 godzinach. A co do guerlain miałam próbkę ale parytety extreme o ile dobrze pamietam i powiem ze bez szału jakbym wydała takie pieniądze na pełnowymiarowe opakowanie to chyba pochlastalabym sie;p



Wysłane z aplikacji
U mnie najlepiej wygląda i sprawdza się klasyczny DW daje minimalną ilość. Jedyny podkład jaki wygląda u mnie lepiej po kilku godzinach niż zaraz po tym jak go nałożyłam. Tak już chyba zostanie. Z nim się nic nie dzieje w ciągu dnia. Z lekkich matów miałam też YSL ale on jest mocno matowy przez pierwsze godziny a jednocześnie jak zaczyna się ścierać to odrazu na brzydala . Parure Extreme też nie lubiłam, nie był zły ale wysuszał baaaardzo a ja nie mam tendencji do przesuszeń, dodatkowo ciężko było dobrać kolor. Ten nowy tenue de perfection jest delikatniejszy w wykończeniu i w działaniu ale jesli nie odpowiadał Ci shiseido to to jest taki trochę lepszy jakościowo shiseido.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora