Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-25, 13:00   #795
robaczek-85
Rozeznanie
 
Avatar robaczek-85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 525
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Canilla z teściowymi nie jest łatwo, zawsze to obca osoba, ale warto żebyś to ty z nią pogadała na spokojnie, zaproponuj zakup pralki z waszej strony (może nie była przygotowana na taki zakup i ją to zaskoczyło) a zresztą różnica pokoleń jest więc dawniej to było tak że wymieniało się coś jak się ewidentnie zepsuło, a to że nie dopiera to mniejszy szczegół Ja mam bardzo dobrych teściów ale nasza różnica pokoleń jest duża bo teście są koło 70 i wszelkie nasze innowacje i zmiany są dla nich ciężkim orzechem do zgryzienia (szczególnie dla teścia którego dewiza to "przecież jeszcze jest dobre") a gdy remontowaliśmy poziom to cały czas mówił a po co a po co a jak skończyliśmy i zobaczył efekt to wszystkich przyprowadzał pokazać bo taki był dumny.

My po wizycie położnej, Kindze ładnie schodzi żółtaczka i dzisiaj już możemy śmigać na dwór
__________________
Wojtulek 29.01.2009

1.11.2012

Kingusia 18.06.2014
Moje rękodzieło

Kuchennie
robaczek-85 jest offline Zgłoś do moderatora