Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-28, 13:08   #520
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
I tak jest już dobrze,chodzi po domu,nie chce być sam w pokoju,teraz lezy w koszyczku koło mnie. Zaczął pić sam wode,ale jeszcze sie krztusi,bo przecież nie ma kawałka podniebienia schudł,bo przecież nic nie je,ale wyjdzie z tego i to jest najważniejszeW domu ma to czego teraz potrzebuje najbardziej,spokój i pieszczoty jesli tylko zechce na każde zawołanie,a widać po nim,że na prawde tego potrzebuje.
Połozył sie wczoraj na moim tacie i obslinił go z krwią całego,po przecież pyszczek rozwalony,ale tata nawet go nie ruszał,koszulke dał do prania i po problemie.
Pewnie, najważniejsze by miał pełen miłości dom...trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wpadłam się pochwalić, że zdałam i od dzisiaj jestem magistrem
stresowałam się na maksa, przed nami miała być grupa zaocznych, ale okazało się, że jednak my jesteśmy pierwsi i nawet nie miałam czasu nic przeczytać, ale widziały, że dobrze odpowiadam i przerywały mi w połowie pytania
luźno sobie podyskutowałyśmy na temat mojej pracy i mam ocenę końcową 4,5 na dyplomie
Dziękuję za kciuki!
Serdecznie gratuluję, jestem z Ciebie dumna :
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2014-06-28 o 13:10
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując