Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-02, 06:35   #591
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

hej dziewczyny
Przepraszam,że nie pisze i tych zdjęć jeszcze nie dodałam,ale po tym rozwierconym zębie,który teraz jest zatruty wdało mi się zapalenie okostnej i mam całą szyje spuchnięta i lecę dzisiaj po antybiotyk
Tzn, antybiotyk mam już przepisany,ale moja dentystka powiedziała,że jeśli to mi nie przejdzie,albo chociaż nie zmniejszy się w przeciągu doby po zatruciu to dopiero mam brać,bo to jakiś mocny antybiotyk. Ja patrze na receptę ,a tam Clindomycyna Jak ja tego gówna nie znoszę mam nudności po tym,a i wymioty mi się zdarzały. Fakt,to było jakieś 10 lat wstecz ale uraz został
dzisiaj umyje łeb i wstawię Wam zdjęcia kłaków,ni9e jestem zadowolona do końca z tego Kolestonu Teraz zaczynam układać włosy bardziej z przedziałkiem po środku i zajerzdza mi rudzielcem ale jak dam tak jak zawsze nosiłam czyli lekko z boku to jest dobrze,ja nie czaje

Bunny mam nadzieje,że dzisiaj jest już poprawa daj nam koniecznie znać jak się czujesz

Co do kotka mojego to już jest z powrotem łobuz
Je już wszystko,zaczął rozrabiać,zwalil babci kwiatki i upolował z 5 tłustych much Jestem z niego dumna
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując