Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-05, 11:23   #1910
kate27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do kate27
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Mizon ślimakowy i Mishha są akurat ciężkie- podkładowe. Jeśli do tego ze Skina testowałaś tylko ten Orange to się nie dziwię że się zraziłaś bo też jest to jeden z cięższych "tapetowych" w mojej opinii bb kremów.

Ja jakiś czas temu dostałam gratis próbkę Etude House bright fit który oczywiście znam od bardzo dawna i go lubiłam. Cotton fit mnie totalnie zapychał a Bright Fit nie. A teraz wysypało mnie po nim totalnie, albo moja skóra zrobiła się nadwrażliwa albo coś do niego dodali.

kate27 ja mam w domu jeszcze Classic balm, kolor to żółtawy beż, nie jakiś bardzo ciemny ale i nie dla bladziocha, Revlon 150/180. Krycie ma średnie całkiem dobre U mnie sie świeci zaraz po nałożeniu i nie jest trwały, natomiast zagruntowany krzemionką daje dobry efekt, nic mi się nie warzy, nie ciemnieje, ładnie kryje. Nie nadaje się do stosowania solo bo wcale nie daje matowego efektu ani super trwałości Puder fiksujący to konieczność przy nim. Gdy go nakładałam palcami i nie matowiłam to była masakra ale jak nałożyłam gąbeczką i zafiksowałam to skóra wyglądała wtedy bardzo ładnie Zobaczę później może udałoby mi sie wycisnąć z niego na odlewkę gdybyś chciała.
Chętnie bym wypróbowała, jeśli uda Ci się coś z niego wycisnąć daj znać - może się na coś wymienimy.
kate27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując