Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 16:49   #3118
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
No i bardzo dobrze robisz, ja też jak chce coś przetestować i wiem, że dany produkt powinien być dostępny w postaci próbki, to idę i pytam, czy to do apteki, czy drogerii. Jeśli nie mają, to obracam się na pięcie i wychodzę. Miałam już tyle kremów, które później wywaliłam do kosza, że teraz bez skrupułów chodzę i pytam. Najgorzej jest się dogadać z babkami w drogerii typu Sephora czy Douglas, bo one nigdy nic nie mają albo najzwyczajniej żałują zrobić próbkę. Ostatnio chciałam kupić jakiś podkład w Sephorze i na moje pytanie czy mogłabym dostać próbkę, Pani odpowiedziała, że może mnie jedynie pomalować na miejscu i mam w ten sposób sobie sprawdzić czy podkład mi pasuje czy nie. Ja jej na to, że w żadnym wypadku nie dam się pomalować (nie życzę sobie, żeby ktoś mnie malował pędzlami, którymi malowanych było może kilkadziesiąt osób przede mną) i na tym skończyły się moje zakupy.
Eee ja też miałam podobną sytuację. Tester stał jak wół w Douglasie i poprosiłam o próbeczkę podkładu by w domu sobie przetestować. Pani na to, że mnie pomaluje i sobie sprawdzę odcień. Dodam jeszcze, że to było w styczniu jakoś, godziny popołudniowe, ciemno, a podkłady jak już testuję to tylko w świetle dziennym i nie przy lampach które są w drogeriach. Nalegałam by mi zrobiła próbkę bo byłam bardzo jaśniutka wtedy i miałam problem z podkładami to Pani mi na to, że jest wizażystką i że zna się lepiej . Jednym słowem potraktowała mnie po chamsku. Oczywiście zgłosiłam to do kierownictwa i teraz jak już przychodzę robić zakupy do Douglasa to wszyscy są uprzejmi i jak proszę o próbki to nie ma problemu baaa same mnie pytają czy nie zrobić próbki jak mnie coś zainteresuje albo jak jest jakiś darmowy makijaż albo masaże to mnie informują . Zresztą tyle ile ja już tam kasy zostawiłam to muszą być mili. W końcu jesteśmy klientkami i próbki powinny nas zachęcać do zakupów a nie jeszcze się o nie dopominać. No ale co zrobić polactwo cebulactwo bo w innych krajach jest inaczej .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2014-07-13 o 16:51
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora