Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nadszedł czas na zmieny...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 15:16   #8
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Nadszedł czas na zmieny...

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jesteś typem letnim. Odradzam rudości i zbyt kontrastowe kolory. Widziałabym Ciebie w ciemnym blondzie.

Myślę, że powinnaś unikać fryzur, w których włosy mocno kontrastują ze skórą twarzy; delikatne cieniowanie powinno Ci służyć - masz delikatne rysy. Dłuższa grzywka na skos to też dobry pomysł.

PS. Wg mnie, jeżeli rozjaśnisz włosy nie powinnaś przyciemniać brwi - naturalne Ci pasują.
Właśnie zawsze malowałam właosy na rudo /wszelkie odcienie rudości, mahonie, czerwonawe/ i nawet dobrze sie w nich czulam, cho teraz nie chce rudyh.... no moze troche karmelowe moglyby byc .

A i balejaż [nie wiem jak to sie pisze oryginalnie] mialam kiedysz platynowaym blondem i rudym, wiem jedo na pewno nie pasuje mi taki platynoway blond, nawet ostatnio koleznaka rozjasniala mi wlosy i wyszly sianowato zolte, po prostu okropne, wiec troche zrazilam sie do jasnych... poziej mialam rude, mocno rude, marchwkowe, ale to tylko jeden dzien,pozniej pomalowalam na braz , zle wygladam tez w czarnych....

A co do brwi to bez lekkiego przyciemniania, mam bardzo jasne (jak na 2 zdjeciu) wiecmusze lekko je przyciemnic

Selekcjonerko, ale jaki masz blond na mysli?
Wlasniemarzy mi sie (grzes tam w glebi duszy) ciemny blond, ale taki zimny... tylko boje sie, ze bedzie mi sie zlewacz cera...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując