Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - modne dzieci
Wątek: modne dzieci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-21, 08:12   #1259
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: modne dzieci

Witajcie Fajny wątek. Ja jestem mamą prawie 5 latki i również uwielbiam jej kupować ubranka. W chwili obecnej to głównie Zara i Next ale wypatruję też ciekawych ciuszków w innych sklepach. Teraz chyba ruszyła jakaś kolejna tura wyprzedaży bo udało mi się kupić wiele rzeczy w przystępnych cenach ( Port ŁÓdź), minusem dla nas sa tylko spodnie bo są szerokie w pasie, wczoraj wzięłam jej spodenki z rozmiaru 2-3 lata i są ok Mam nadzięję ,że znajdę tu fajne podpowiedzi z ubrankami.
Jeśli chodzi o Next to jestem ich wierną klientką na kurtki, płaszczyki i wdzianka. Są cudne i świetnie uszyte. Szkoda, że niedługo wyrośniemy z ich rozmiarówki dziecięcej.

Jeśli szukacie dobrych rajstopek to polecam Calzedonia, wczoraj byłam i jest -50%, śliczne gładkie i wzorzyste rajstopki są po 7.50. Kupuję je już kilka lat i dla nas są najlepsze a wzorów takich nigdzie nie znalazłam. Są też przepiękne majteczki i kostiumiki kąpielowe. Aż trudno mi się było zdecydować co wybrać. Za kostium 2 częściowy płaciłam 27zł a majteczki ok 17

Czytam, że pisałyście o Makóweczkach. Muszę przyznać , że uwielbiam ten blog. Jest pełen pozytywnej energi i ciekawych inspiracji. Ja osobiście bardzo lubię taki styl ubierania. Świetne fasony i kolory. Myślę , że prowadząc taki blog mama wiedziała, że dzieci będą oceniane ale jeśli ktoś obraża maluchy to szczerze, bardzo mi się to nie podoba i świadczy o braku kultury osobistej tej osoby. Najłatwiej hejtować anonimowo. Dzieci wydają się bardzo miłe i dobrze wychowane. Lenka ma takie iskierki w oczach jak moja Jula, wszędzie jej pełno. Tylko moja to jest uparta jak osiołek ( po tatusiu). Podoba mi się , zę blogi promują polskie małe firmy odzieżówe, choć część cen w tych sklepach jest mocno przesadzona. Trzeba szukać i wybierać.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując