Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-22, 13:10   #1802
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.III

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Sailor czy dobrze zrozumiałam, że używasz metody OCM do twarzy? Czy myjesz olejami bez użycia ciepła? O OCM naczytałam się wiele sprzecznych opinii (jak o wielu rzeczach ), dłuższy czas stosowałam i bardzo ładnie oczyszczało mi pory. Przestałam bardziej z lenistwa niż z obaw o skutki uboczne. Teraz na pierwszym miejscu są olejki myjące

Ale i tak to skasowanie glutenu i zdrowsza dieta załatwiły mi pozostałości trądziku, których nie skasowały antyki.
tzn przykładam ciepłą szmatkę, ale zazwyczaj tylko raz na chwilę i później zaczynam masować i ściągać olej. A jak mi się nie chce, to zmywam olej mydełkiem.
A te olejki myjące, to co to takiego jest?

u mnie tak samo. Gluten i cukier. Myślałam że nabiał też jest problemem, ale okazało się, że w małych ilościach nie widzę żadnej szkody. antyki też nie usunęły problemu w 100% ale w połączeniu z wierzbownicą albo palmą już tak. Po jakimś czasie chciałam samą wierzbownicę wypróbować i mnie wysypało. Tego akurat do tej pory nie mogę zrozumieć.

Wczoraj w sklepie ze zdrową żywnością zamiast oleju kupiłam krem kokosowy. Zamroczyło mnie chyba. Ma ktoś jakiś pomysł jak to wykorzystać?

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-07-22 o 13:12
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora