Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-24, 20:11   #1038
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Constanca Pokaż wiadomość
Miał 7 lat, nic mu nie dolegało. Nawet dzisiaj było w porządku, zachowywał się jak zawsze. Poszedł po południu spać i tyle. Uwierzcie mi Dziewczyny, jestem naprawdę w szoku. Trudno mi cokolwiek napisać, bo trudno mi to sobie uzmysłowić - że już go nie zobaczę. Same wiecie, nie będę tłumaczyć. Ryczę jak durna.
Bardzo mi przykro ja obecnie mam 4 koty i gdyby któremuś z nich coś się stało zareagowałabym podobnie. Traktuje je jak dzieci. Strasznie mi przykro naprawde z powodu Twojego kocurka aż sama się popłakałam Człowiek tak potrafi pokochać zwierzę jak własne dziecko.... trzymaj się dzielnie, czas w którym ta kicia gościła w Twoim zyciu był wyjątkowy, dziękujemy jej za to że była...

A dziś był chyba jakiś fatalny dzień dla kotów... moje dwa koty wymiotowały straszliwie i źle sie czuły... upały nie sprzyjają naszym mruczakom

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniolek_18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jak u Was?
Ja w dalszym ciągu męczę się z wypadaniem (znowu!) niby nie są to jakieś wielkie ilości włosów bo wypada ich tak z 60-70 dziennie ale dla mnie to za dużo :/ Na początku leczenia wypadało ich max kilkanaście w ciągu dnia... Teraz lekarz obniżył mi już dawkę leków bo niby jest lepiej z hormonami ale i tak mam dalej rzadzizne na głowie a nowe prawie nie chcą rosnąć :/ Próbuję z tabletkami ze skrzypu i piciem drożdży, poza tym nakładam na głowę różne maski, może to je jakoś pobudzi do wzrostu
Witam po długieeej przerwie
zaglądaj do nas częśćiej
kurde jaka lipa że włosy znowu ci wypadają... u mnie pododna sytuacja juz bylo po 5-10 wlosow dziennie a teraz po 40
Masujesz skalp ?

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Choroba i gorączka nie. A stres no cóż..., ogółem należę od osób nerwowych

Właśnie witaminy mam zacząć brać, zaraz sobie zamówię. Co do wcierki to po kozieradce zwiększyło mi się wypadanie włosów. Po oleju rycynowym również ;/

Popijać siemię lniane?
To właśnie wszystkie nas łączy... wszystkie jesteśmy nerowowe , łatwo się stresujemy, dziewczyny tutaj przechodziły nerwice depresje... i wszystkim nam wypadaja włosy.. także oprocz sumplementow i pielegnacjin włosów trzeba tez walczyc z nerwawmi i ze stresem... slyszalam że śmiech np oglądanie komedii w okresie stresu pomaga złagodzić jego skutki, sa specjalne techniki relaksacyjnie i tak dalej i tak dalej.
Na poczatku wypadania ograniczylam role stresu ale dzis jestem pewna ze to przez stres zaczelam łysieć.
No i koniecznie zrób badania homronów koniczenie miedzy 3 a 7 dniem cyklu miesiaczkowego bo tylko wtedy wynik jest prawidłowy.
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując