Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 09:09   #1828
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 426
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Pokaż wiadomość
Anna, ja tylko Sesy używałam. Ludzie sobie chwalą, ale szczerze mówiąc oleje to nie dla mnie. Z ajuwerdyjskich jeszcze coś tam miałam, jakieś maski. Jednak moje włosy są specyficzne, aby jako tako wyglądały najlepiej im służy szampon Joanny z rzepą lub Marc Anthony do kręconych. Po tym ostatnim mam wizualnie dwa razy gęściejsze włosy. Natomiast wszelkie olejki czy maski sprawiają że mam siano na głowie.

Dwa tygodnie temu miałam drugi z kolei zabieg mezoterapii osoczem Angel. Od pierwszego mija w tej chwili 4 miesiące i stwierdzam, że poprawa jest zauważalna. Są prześwity, owszem, ale znacznie mniejsze i łatwiejsze od ukrycia. Przez 2 miesiące poleciała mi jakaś 1/3 włosów, jednak wszystko chyba odrosło, bo nie widać ubytków, a nawet dużo włosów przybyło. Oby tylko je jakoś utrzymać. Następny zabieg najwcześniej za 6 miesięcy, ale raczej szykuję się za rok - jak najczęściej zalecają.
Gaya, to świetnie, że tak się udało z mezoterapią Ja się chwilę nad nią zastanawiałam, ale u mnie ubożuchno z włosami, więc ten początkowy wypad włosów mnie zniechęca A przy drugim zabiegu też zapowiada się wypadanie, czy już nie.

Pamiętam, że zachwalałaś Joannę, ale jak popatrzyłam na skład Mnie SLeS czy inny silniejszy detergent nie przeszkadza, ale tam jest dużo ziół i alkohol denat. i obawiam się strasznego przesuszu
__________________
Wewnętrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnętrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzień
wieczorem), wcierka wzmacniająca Kolorówka, maski różne, cassia
Anna07_07 jest offline Zgłoś do moderatora