Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnąć 20 - 30 kg
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-26, 20:10   #2823
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Schudnąć 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana_Truskawka Pokaż wiadomość
Przebiegłam 3 km, wiem że to mało
Biegłam pół na pół z marszem.
Mój Tż jest bardzo zadowolony, a jaki dumny ze mnie



Ja bardzo lubię jeździć na rowerze
Korzystam, bo za jakiś czas przyjdzie zima

Regulamin to rzecz święta na wizażu
Tylko szkoda, że dali Ci punkty za taką głupotę.


Fajne buty, ale nie mam 300 zł by wydać
Mam w chwili obecnej przeznaczone 150 zł.

Myślę też nad zakupem rolek
Chcę nauczyć się jeździć na rolkach

Udanego grillowania Ci życzę

Ja mam dużą motywację
Chcę schudnąć i schudnę
kochana z nami schudniesz na bank ! dzieki grillowanie udane i sie rozkreca popatrz zatem na rebbok easy tone ok 140zł w promo za 99zł na all tez sa extra

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Melonade Pokaż wiadomość
Oo super, zazdroszczę .
A droga taka impreza? Ja nie mam miejsca u siebie .

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------


dobre buty to podstawa!
Ja nie biegam, ale do ćwiczeń mam nike free run i są cudowne . Są takie leciutkie, że nie mogłam uwierzyć, jak je pierwszy raz wzięłam do ręki . Chociaż ostatnio na jakimś fitblogu wyczytałam, że one się akurat nie nadają do biegania nie wiem czy to prawda, chyba najlepiej spytać kogoś z obsługi w sklepie sportowym, tylko iść do takiego, w którym będą faktycznie wiedzieć . Ale jeśli się nadają do biegania to Ci je serdecznie polecam .



Hmm, działo mi się coś podobnego, ale nie w czasie snu, a w dzień po kompletnym niewyspaniu (mniej niż godzina snu). Ciekawe, czy to ma ze sobą coś wspólnego. Nawet zdążyłam już o tym zapomnieć, a na początku się tak bałam, że to się powtórzy

No tak, dla mnie też 8h to minimum, żebym była wyspana, po 7h jakoś przeżyję, ale każda mniejsza ilość to dramat. Z drugiej strony jak się za długo to też nie jest dobrze. Wszędzie te złote środki, no!

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------



Ja właśnie dostałam rolki i będę się uczyć .

za podejście!
zapraszam do mnie do końca sierpnia jestem w domu wiec zapraszam do bydgoszczy namiot pod pache i zapraszam
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora