Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnąć 20 - 30 kg
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-27, 07:17   #2828
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Schudnąć 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana_Truskawka Pokaż wiadomość
Cześć

Byłam dzisiaj biegać
Jestem z siebie dumna

Muszę kupić sobie dobre buty do biegania




Ja bym się bała pracować w kantorze lub w lombardzie

Ok, jak obejrzę film to dam tutaj swoją krótką recenzję czy warto oglądać




To za to też dają punkty?
Myślałam tylko, że punkty dostaje się głównie za awantury na wizażu



Kiedyś w klasie maturalnej miałam problemy ze snem. Często miałam paraliż senny. Gdy spotkało mnie to pierwszy raz to byłam przerażona. Myślałam, że umieram. Odczucia były tak realne. Trwało to kilka sekund a mi wydawało się, że kilka minut. W głowie mi huczało, w uszach dzwoniło, serce mi waliło i nie mogłam się ruszyć. Próbowałam kogoś zawołać, ale nie mogłam mówić. Z każdym kolejnym razem było lepiej, bo wiedziałam co mam robić by to przeszło. Trzeba sobie uświadomić, że to tylko takie wrażenia i nie dzieje się naprawdę. Chodzi mi o szybsze bicie serca, dzwonienie w uszach, ściskanie głowy. To tylko odczucia, które nie są komfortowe. Czasami miałam kilka razy paraliż jednej nocy. To było przerażające.

Dostałam od lekarza tabletki Relamax B6. Bierze się je godzinę przed snem. Zaczęłam wietrzyć przed snem pokój, piłam mleko i próbowałam się nie stresować. Na szczęście po jakimś czasie paraliż senny dał mi spokój.

Ja zawsze staram się spać 8 godzin, bo to moje minimum by być wyspaną



Niestety tak



Super

Miałam kiedyś rowerek stacjonarny, ale wolę normalny. Lubię jeździć rowerem i patrzeć na otoczenie. W domu mi się nudziło gdy jeździłam na rowerku stacjonarnym
Też bym już chciała móc biegać. Po nocach mi się śni

Ja ze snem mam inne problemy. Jeśli się nie zmęczę, to czasem mój mózg przełącza się w taką fazę że podsuwa mi jakieś makabryczne obrazy i generalnie rzeczy, które powodują u mnie strach. To część skłądowa depresji i odkąd dużo się ruszam nie doświadczam już tego.

to ja jeszcze raz zamieszczę zdjęcie mojego centrum dowodzenia dla Ciebie truskawko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg row1.jpg (101,5 KB, 14 załadowań)
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora