Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnąć 20 - 30 kg
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-27, 08:56   #2835
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Schudnąć 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana_Truskawka Pokaż wiadomość
Cześć

Wstałam, biegałam, zjadłam śniadanie i zaraz jadę na cmentarz.

Dzisiaj fajnie mi się biegało, na dworze jeszcze nie jest tak gorąco.

Wyspałyście się?


Melonade fajne te buty, które masz do ćwiczeń
W tygodniu pójdę do sklepu sportowego i rozejrzę się za butami

Napisz jak Ci idzie nauka jazdy na rolkach
Ja kupię sobie też ochraniacz, bo pewnie zaliczę kilka razy upadek

nurek gratuluję biegania
Wiem, że za jakiś czas będzie lepiej. Najważniejsze, że zrobiłam ten pierwszy krok
Widziałam te buty w lidlu i zastanawiam się czy są dobre.
Byłam też dzisiaj rano kawałek się przebiec. Było przyjemnie, bo nie jest tak gorąco z rana

LadyDagaMilon dziękuję
Zobaczę te buty na all
Jestem pewna, że z Wami uda mi się schudnąć
Moją motywacją są też Wasze wyniki. Wszystkie chudniecie, więc wstyd siedzieć w domu z tyłkiem na kanapie. Trzeba zabrać się za siebie porządnie

Malinka
nie pojadaj, bo będą baty !
Nie poddawaj się, jeszcze trochę i osiągniesz swój cel. Szkoda jeśli teraz się poddasz. Zobacz jak dobrze Ci idzie. Schudłaś 13 kg. Nie poddawaj się i walcz dalej, dla siebie i swojego zdrowia. Pomyśl o tym, że jak schudniesz to będziesz dumna z siebie. Jeszcze trochę i będziesz już na mecie Każdy z nas ma kryzys, ale najważniejsze to nie poddawać się i wyciągnąć wnioski z błędów. To chyba dobrze, że tż jest zadowolony? To powinno dodawać Ci motywacji
Jeśli jesteś bardzo głodna między posiłkami to zjedz warzywa lub owoc. Ja zawsze do obiadu dodaję dużo surówki, jest zdrowa i dobrze zapycha

Udanego grillowania

aamidale, dobrze że już lepiej się czujesz i nie masz takich makabrycznych obrazów przed oczami. Sny potrafią być bardzo realistyczne. Kiedyś mi się śniło, że mój brat zmarł i ja strasznie rozpaczałam. Leżał w trumnie, a ja płakałam i płakałam. Nie chciałam go puścić. Obudziłam się w nocy i miałam całe policzki mokre od płaczu. Od razu poszłam zobaczyć do brata czy oddycha. Nie lubię takich snów, potrafią nieźle człowieka wystraszyć.

Świetne centrum dowodzenia Widzę, że wszystko masz zawsze pod kontrolą
Deska na myszkę jest ekstra

Fajny kot
Nie przepadam za kotami, więc ja i kot omijamy się z daleka Ja kocham psy
Ja się piesów boję - to jest kwestia chyba zwierzaka z którym się wychowujemy

Ja swoje wizje miałam przez depresję, jesteś nowa to powiem w skrócie - jako młoda osoba straciłam ojca i mamę, potem paru znajomych a ostatnio babcię, miewałam obsesyjne lęki po prostu. Odchudzanie, zmiana stylu życia to mój sposób na dobre samopoczucie. Wiem że się powtarzam, ale może ktoś będzie w podobnej sytuacji ii to przeczyta Ruch jest moim świetnym sposobem na depresję i lęki, wszystko się odsuwa.
Swoich snów ja się nie boję, ja praktycznie całe życie jestem na granicy świadomego śnienia nic nie trenowałam, tak już mam od dziecka, sny mam tak bajkowe i rozbudowane że mogę śmiało pisać opowiadania na ich podstawie a sama jeszcze często nimi steruję

Taak, pod kontrolą jest wszystko cięzko się pisze tylko. Jeszcze z boku mam wentylatorek
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora