Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - duży problem z włosami :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-10, 10:19   #10
Jusstine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
GG do Jusstine
Dot.: duży problem z włosami :(

Witam Was serdecznie

Muszę przyznać, że ja również należę do grona dziewczyn, które mają duże problemy z włoskami. W skutek ogromnych stresów i wieloletniej kuracji sterydami moje włosy zaczęły wypadać garściami.. Do tego doszło zniszczenie ich farbami przez co zaczęły się jeszcze łamać..
Stosowałam mnóstwo specyfików (tabletki, maski, itp.) mam więc pewne porównanie. Główna zasada to systematyczność. Najcudowniejsze nawet zabiegi nie dadzą efektu stosowane raz na jakiś czas..
Co pomogło:
-odżywka WAX henna treatment
- D-panthoten, wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy Bio-Garden oraz wapń z witamina D3
- Kuracja ampułkami Aqua-Oleum gluco-activ Kerastase (przestały się łamać)
- Szampon i balsam Joanna, Z apteczki babuni - ekstrakt z miodu i proteiny mleczne (ślicznie pachnie i odżywia włosy i skórę głowy)
- dość sporo skróciłam włosy (około 20cm ).. Krótsze włosy = lżejsze włosy = mniejsze obciążenie dla cebulek
- wiara, że ich stan się poprawi!! Jak wiadomo wiara czyni cuda, udowodnione naukowo
- zamieniłam farby chemiczne na hennę. Zamiast niszczyć włosy farbami zyskuję śliczny kolor i jednocześnie odżywiam je oraz wzmacniam ich cebulki.

Włosy wyglądają lepiej, szybciej rosną i zyskują na objętości (jest ich już o wiele więcej)


Pozdrawiam Was ciepło i trzymam kciuki by Wam też się udało zwalczyć kudełkowy problem
Jusstine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując