Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Marzec/Kwiecień 2014
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-28, 09:22   #4933
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
to chyba musi być Twoja indywidualne decyzja
niektóre mamy tu kp i rozszerzają dietę po 4 mcu a inne karmią piersią do skończenia 6 mcy...
Dokładnie - wydaje mi się, że to czy się kp czy mm to akurat najmniej ważny wyznacznik.
Ja karmię wyłącznie kp i zaraz po skończeniu 4 miesiąca wystartowaliśmy z glutenem i kaszkami bezglutenowymi, a od wczoraj (4,5 m-ca) zaczęliśmy warzywka.
Dla mnie wyznacznikiem była przede wszystkim gotowość do jedzenia - tzn. wieczne mielenie językiem, czy zainteresowanie tym co ja jem.

Cytat:
Napisane przez niezapomnijkaa09 Pokaż wiadomość
Ja jedynaczka a małż ma siostrę 6 lat starszą i to niefajne
A czemu 6 lat to nie fajnie? Mnie się właśnie wydaje że to najfajniejsza różnica, bo to starsze dziecko jest na tyle duże że pomoże i zaopiekuje się młodszym rodzeństwem, a do tego zrozumie, że mama musi poświęcić więcej czasu maluszkowi

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Niezapomnijka to wszystko zalezy od charakteru. Mam teoje rodzenstwa. Siostra starsza o 7 lat, siosra starsza o 11 miesięcy i brat mlodszy o 7 lat.najlepiej dogaduje i dogadywalam sie z bratem, z siostra co jest ten sam rocznik co ja ciagle sie klocilam i teraz w ogole nie utrzymujemy kontaktu, a z siostra starsza o 7 lat roznie bywalo, ale cale rodzenstwo jest mi zbedne, mysle, ze nie powinno sie patrzec na dzieci a na siebie, jak dla mnie najlepszy czas to nawwt 10 lat wtedy starsze dziecko jest bardziej samodzielne i lepiej to ogarnac. NIGDY nie robilabym drugiego dziecka tylko dlatego by pierwsze mialo rodzenstwo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ela ja zwykle mądrze gada

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
jakos nie chce mi sie w to wierzyc, ze az taki jest wysyp dzieciaczkow z takimi problemami
Mi się wydaje, że ktoś zwietrzył na tym dobry interes i tyle.
Od wieków wiadomo że dzieci nie rozwijają się jednakowo...

Co do kapków - co to jest kapek? To ten "przetrącony" kubek?
Bo jeśli tak to ja mam wrażenie że prędzej Kacpra nauczyłabym z kapka niż z niekapka - bo z kieliszka ładnie pije, a z kapka to zaraz wypluwa

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
wiem, ze to marne pocieszenie, ale ja ide do pracy 21.08
jakos staram sie o tym nie myslec jeszcze i cieszyc latem, sloncem, plaza, wakacjami
Ty jeszcze początek macierzyńskiego bez Marco spędziłaś więc w ogóle kiepska sytuacja Ale jakoś trzeba dać radę...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora