Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkty i wyroby BEZ syropu glukozowo - fruktozowego!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-29, 13:34   #124
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Produkty i wyroby BEZ syropu glukozowo - fruktozowego!

Cytat:
Napisane przez ullcia92 Pokaż wiadomość
A co z owocami? W owocach też jest fruktoza, czyli co, jedzenie owoców powoduje tycie? A zawsze przy "zdrowych długotrwałych" dietach mówi się " jedz owoce i warzywa"
Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Z owocami generalnie nie należy przesadzać ja przyjęłam wytyczne ze jeden dziennie (lub jedna porcja np szklanka malin). Ale z tą fruktozą tu jest lepiej niż w słodyczach sztucznych bo w owocach masz jeszcze błonnik
Dokładnie, nic w nadmiarze. Ullcia są strony internetowe gdzie jest wszystko ładnie opisane (wkleiłabym jedną ale nie chcę być posądzona o reklamę etc.).

Oglądałam kiedyś program o odchudzaniu (to były początki tego typu programów), dietetyk miał pomóc otyłemu mężczyźnie w zrzuceniu wagi. Zrobił mu dietę, miał spożywać więcej owoców i warzyw. Po miesiącu sprawdzili rezultaty i facet zamiast schudnąć przytył. Dietetyk był zdziwiony, nie wierzył że facet stosuje się do diety. Zaczął go wypytywać i okazało się że chłop zjadał 20 kg pomarańczy bo mniejszą ilością "się nie najadał"

Najgorsze w tym syropie jest to, że jest praktycznie wszędzie, w niektórych produktach nawet na drugim miejscu! (wczoraj widziałam w jogurcie owocowym i serku homogenizowanym właśnie jako drugi składnik )
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując