Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-31, 18:40   #2463
editha90
Raczkowanie
 
Avatar editha90
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 45
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was może robił depilację IPL z phlipsa ? http://www.philips.pl/c/depilacja-sw...pl/305213/cat/

Wygrałam ten depilator, wiem, że nie jest to trwałe usuwanie jak w przypadku depilacji laserowej ale co mi szkodzi spróbować Tylko trochę boję się, że coś zrobię nie tak.

Czy do depilacji mogą włoski już trochę odrastać? Czy trzeba zrobić taki zabieg zaraz po depilacji? Przygotowuję włosy i od ponad miesiąca golę golarką ale już mam powoli dość, jak muszę to robić co dwa dni. Wcześniej używałam pasty cukrowej i spokój na 2 tygodnie.
Gratuluję takiej wygranej i nie będę ukrywać, że zazdroszczę a możesz zdradzić, gdzie był/jest taki fajny konkurs?

Czytałam trochę o nim, bo zastanawiałam się nad kupnem, i było dużo pozytywnych opinii, podobno łatwy w obsłudze i mimo wszystko raczej nie zrobi sobie nim krzywdy

Z tego co wiem, to do tego zabiegu trzeba ogolić dane miejsce tak dzień przed zabiegiem i tylko maszynką.

Czemu zrezygnowałaś z pasty? Ja właśnie teraz nad nią się poważnie zastanawiam, bo raz spróbowałam i efekt utrzymywał się dość długo, tylko później odpuściłam bo ciężko mi to szło, ale w końcu może nabiorę wprawy...
editha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując