Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniowy shred językowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-01, 21:44   #39
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Sierpniowy shred językowy

Cytat:
Napisane przez Nathalie1989 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny i chłopaki

1. Imię / Nick
Natalia

2. Jaki język/jakie języki wybrałaś do tego wyzwania. Na jakim poziomie go znasz?
Do wyzwania wybrałam tylko francuski, ma być intensywnie i skutecznie, poziom A2

3. Jaki jest Twój cel? Nie chodzi o ogólną naukę, tylko na okres tego konkretnego wyzwania.
skończyć pas de probleme 2, słuchać pół godziny podcastów dziennie i pod koniec zacząć czytać bajki po francusku

4. Jakie są Twoje największe językowe problemy i słabości?
brak regularności, ciężko mi również ułożyć dobry, realistyczny plan nauki, którego będę się trzymać

5. Z jakich materiałów/sposobów nauki masz zamiar korzystać?
przede wszystkim z pas de probleme 2 (jestem w połowie, chciałabym skończyć), profesora pierre'a, gramatyki pwn, podcastów

witam wszystkich walczących z wakacyjnym leniem w kupie siła, więc mam nadzieję, że w końcu ruszę z kopyta, tym bardziej, że w listopadzie czeka mnie wycieczka do Paryża, a to baaaardzo motywuje
Cześć, jak oceniasz te dwie ksiązki? Miałam w łapach dziś Profesora Pierre'a ale zafoliowanego wiec nie mogłam zobaczyć, a o tym Pas de Probleme dużo osób tu pisze i zastanawiam się nad kupnem jak skończę C'est du gateau i Francuski nie gryzie.
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora