Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-03, 11:42   #2466
mot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Ja póki co jestem zadowolona. Ale zaznaczam, że robiłam tam tylko jeden zabieg na pachy.

Przede wszystkim byłam pozytywnie zaskoczona personelem. Podczas wykonywania próby nie miałam żadnych, ale to żadnych śladów i pani wykonująca zabieg była niepewna co zrobić. Przyszła (chyba) lekarka i dokładnie obejrzała, kazała zwiększyć moc i powtórzyć próbę. Ogólnie powiedziały mi od razu, że nie są pewne czy na moje włosy laser zadziała. Może wydaje się to być normą, ale w innych salonach chyba nie miałam nawet wykonywanej próby, nie mówiąc już o dokładnym sprawdzeniu skóry po.
Moc miałam ustawioną dość wysoką, co też jest ważne. No i panie od razu powiedziały, żeby przyjść najwcześniej za 8 tygodni, a czytałam tu, że wiele niestety oszukuje nieświadome klientki.
Ja mam mieszane odczucia co do tego salonu, osoba która wykonywała mi zabieg, robiła to z łaską. Zabieg długo trwał, bo ona co chwile gdzies wychodzila. Pachy ok, ale do bikini sie nie przykładała. Nastepnym razem umowie sie do innej osoby.
zlooosnica89 Ty u kogo miałaś robione? Ja miałam u Pani z ciemnymi włosami, z wyglady niezbyt sympatyczna, chyba nie umie sie usmiechac

Edytowane przez mot
Czas edycji: 2014-08-03 o 11:37
mot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując